• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

10 cm’lik Tümöre Kapalı Ameliyat

26 Nisan 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
786 defa okundu.
10 cm’lik Tümöre Kapalı Ameliyat

3 gün önce Çankırı Özel Karatekin Hastanesi’nde 10 cm’lik kansere kapalı ameliyat yapıldı. Ahmet D. isimli hasta yaklaşık 6 aydır idrardan kan gelmesi şikâyeti ile Çankırı Özel Karatekin Hastanesi’ne müracaat etti.

Üroloji Uzmanı Op. Dr. Cem Dilmen yapılan tetkiklerinde mesane içerisinde yaklaşık 10 cm’lik kitle olduğunu tespit ederek acil olarak ameliyat olmasını önerdi. Hemen ameliyata alınan hastanın mesanesinden 10 cm’lik kanser dokusu kapalı yöntemle temizlenerek alındı.

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Op. Dr. Cem Dilmen; “Hastamız 6 aydır kanaması olduğu halde hastaneye müracaat etmemiş. Bize geldiğinde idrar kesesini neredeyse dolduran büyük bir kitle tespit ederek hemen ameliyata aldık. Kanser dokusu kapalı yöntemle hiç kesik yada delik açmadan tamamen temizlendi. Normalde kapalı olarak bu kadar büyük tümörleri tamamen temizlemek zordur ancak hastamızı Allah’ın izniyle sağlığına kavuşturduk. Ertesi gün de taburcu ettik. Hastalarımızdan ricam herhangi bir sıkıntıları olduğu zaman hemen hekime müracaat etmeleri ve ihmal etmemeleri yönündedir. Hastamıza şifalar diliyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN