• Dolar Alış / Satış: 5.754 / 5.764
  • Euro Alış / Satış: 6.365 / 6.377
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

2016 Yılı Teknik Destek Programı III. Dönem Başarılı Projeler Belli Oldu!

27 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
723 defa okundu.
2016 Yılı Teknik Destek Programı III. Dönem Başarılı Projeler Belli Oldu!

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA)’nın ilan ettiği “2016 Yılı Teknik Destek Programı” kapsamında başvurusu kabul edilen projelerin değerlendirme süreçleri tamamlanarak desteklenmeye hak kazanan projeler belli oldu.

KUZKA tarafından 01.02.2016 tarihinde ilan edilen “2016 Yılı Teknik Destek Programı” kapsamında 3. Dönem içerisinde KUZKA’ya sunulan projelerin değerlendirilme süreci sona erdi. Teknik Destek Programı kapsamında başvurusu alınan ve değerlendirme süreçleri sonunda başarılı bulunan projeler, 25 Temmuz 2016 Pazartesi günü KUZKA Genel Sekreterliğince onaylandı.

Kastamonu, Çankırı ve Sinop illerinden KUZKA’ya sunulan 11 proje başarılı bulunarak desteklenmeye hak kazandı. Program kapsamında Çankırı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün “Kentsel Dönüşüm İçin Kamu Hizmet Kalitesinin Arttırılması”, Tosya Ticaret ve Sanayi Odası’nın “Tosya TSO KOSGEB Destekli Girişimcilik Eğitimi Projesi”, Çankırı İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün “Sağlıklı Adım, Organik Tarım”, Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün “Lider Öğretmenlik ve Kurumsal Kapasite Geliştirme”, Sinop Belediyesi’nin “Sinop Merkez 151 Ada 187 Parselde Bulunan Tescilli Eski Eserin Röleve, Restorasyon ve Restitüsyon Projelerinin Hazırlanması”, Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü’nün “Afetlerde ve Olağan Dışı Durumlarda Arazi Araçları ve Donanımlarını Kullanma Eğitimi”, Kastamonu Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü’nün “Kayalık Alanlarda ve Dağlık Arazilerde Güvenli Kurtarma Eğitimi”, Çankırı Belediye Başkanlığı’nın “Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi”, Kastamonu Belediyesi’nin “Kastamonu Belediyesi Kurumsal Gelişim Eğitimleri”, Kastamonu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nin “Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Farkındalığı Eğitimi”, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği  Kastamonu Şubesi’nin “Nitelikli İş Nitelikli Ticaret Diş Ticaret Eğitim Programı” projeleri desteklenmeye değer bulundu. 

2016 Yılı Teknik Destek programı kapsamında proje başvurusu alınmaya devam edilecektir.

Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.

Kaynak:Bizim Çankırı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN