• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

40. Yapı Fuarına katılmak isteyenler için müracaatlar başladı

13 Nisan 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
544 defa okundu.
40. Yapı Fuarına katılmak isteyenler için müracaatlar başladı

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine duyuruda bulunarak İstanbul 40. Yapı Fuarı iş gezisi için müracaatların 28 Nisan’da sona ereceğini belirtti.

ÇATSO’dan verilen bilgide; “23-27 Mayıs 2017 Tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan “40. Yapı Fuarı-TurkeyBuild”, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası olarak bir iş gezisi planlamaktayız. Belirtilen Fuara Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası 24-26 Mayıs Tarihleri arasında katılım sağlayacaktır. Fuara katılmak isteyen üyelerimizin en geç 28 Nisan 2017 Cuma Günü Mesai bitimine kadar odamız ile iletişime geçerek kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Yapı Fuarı- TurkeyBuild  bölge yapı sektörünün en son ürün ve hizmetlerini sergileme ve takip etme olanağı sunmanın ötesinde, uluslararası bir “İş Geliştirme Platformu” olarak öne çıkmaktadır. Sektör için yeni pazarlar oluşturulması, sektöre ve ülke ekonomisine ticari fayda sağlanması için YAPI FUARI – TURKEYBUILD, her yıl içeriği zenginleştirilen etkinliklerle güçlendirilmektedir. Yapı Fuarı- TurkeyBuild  içeriğiyle Türk yapı sektörünün dünyada yükselen bir değer olarak öne çıkmasına katkı sağlamaktadır. Yürüttüğü uluslararası işbirlikleri sayesinde tüm dünya genelindeki bilgi birikiminin ve iş fırsatlarının bölgeye aktarılmasına aracılık etmektedir.” denildi.

Kaynak:Bizim Çankırı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN