• Dolar Alış / Satış: 5.812 / 5.823
  • Euro Alış / Satış: 6.489 / 6.501
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

AK Parti Merkez İlçe Yönetimi her Cuma bir köyde

19 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3832 defa okundu.
AK Parti Merkez İlçe Yönetimi her Cuma bir köyde

AK Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, yönetim kurulu üyeleri Oğuz Kapusuz, Ensar Kaçar, Bahri Kılıç ile Osman Aslan, Merkez İGM Üyemiz Ömer Faruk Kaytez, Köy Koord. Merkez İlçe Yerel Yön. Bşk. Hasan Özler birlikte Çatalelma köyünü ziyaret ettiler.

Köylülerle birlikte Cuma namazını köyde kılan heyet Cuma sonrasında köyü gezdiler. Köylülerle birlikte olup onlarla aynı sofrada yemek yediler.

Köylülerin sorunlarını dinlediler. Onların talep ve isteklerini aldılar.

Başkan Potukoğlu “Seçim zamanında bu köylerimizi gezdik.  Biz köylerimizi gezerken bazı insanlar siyasiler değil mi seçimden seçime gelirler diyorlardı. Bizler farklıyız bizimle birlikte siyasette değişti. Hizmette değişti. Özellikle kış aylarında köyde yaşayan bir çok vatandaşımız şehir merkezine gelemiyor. Bu nedenle bizde her hafta Cuma günler köylülerimizle namazımızı kılıp onlarla birlikte oluyoruz.  Ziyaretlerde köylülerimizin taleplerini alıp onların giderilmesi noktasında gerekenleri yapmaya çalışıyoruz. Muhtarımız ve Köy Temsilcimiz Mustafa Gül şahsında tüm değerli hemşehrilerimize nezaketleri ve samimiyetleri ile içten karşılamaları için teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN