26° Açık
 • EURO
 • DOLAR

AK PARTİ’DEN ÇANKIRI’YA BÜYÜK OPERASYON!

AK PARTİ’DE BÜYÜK OPERASYON: ÇANKIRI İL YÖNETİMİNDE VE İLÇELERDE DEĞİŞİKLİK YAPILACAK MI? Medya Çankırı Haber sitesinin edindiği bilgilere; AK Parti Çankırı İlçe yönetiminde Ilgaz, Bayramören ve Eldivan İlçe başkanlarının değiştirildiği ve neden değiştirildiği söz konusu oldu. Diğer yandan merak edilen diğer konu Çankırı İl Yönetimi ve diğer ilçelerde değişikliğe gidilecek mi? Medya Çankırı Haber sitesinin […]
HABERLER - 31 Mayıs 2014 12:54 A A

AK PARTİ’DE BÜYÜK OPERASYON: ÇANKIRI İL YÖNETİMİNDE VE İLÇELERDE DEĞİŞİKLİK YAPILACAK MI?

Medya Çankırı Haber sitesinin edindiği bilgilere; AK Parti Çankırı İlçe yönetiminde Ilgaz, Bayramören ve Eldivan İlçe başkanlarının değiştirildiği ve neden değiştirildiği söz konusu oldu. Diğer yandan merak edilen diğer konu Çankırı İl Yönetimi ve diğer ilçelerde değişikliğe gidilecek mi?

Medya Çankırı Haber sitesinin edindiği bilgilere; Mahalli İdareler seçimlerinde belediye başkanlığı koltuğunu MHP’li adaylara kaptıran Eldivan, Ilgaz ve Bayramören ilçe teşkilatlarının istifaları istendi. Çankırı’da bu 3 ilçe dışında ve Çankırı İl yönetiminde değişiklik yapılmayacağı bilgilerine ulaştı.

AK Parti’de Büyük Operasyon

Öte yandan “AK Parti İl Başkanı Salim Çivitçioğlu twitter hesabından paylaştığı duruma göre Ilgaz, Bayramören  ve Eldivan İlçe Başkanlarının değiştiğini bildiren Çivitçioğlu konu ile ilgili hiç bir açıklamada bulunmadı.

Ak Parti’de beklenen revizyon gerçekleştirildi.

Ak Parti Genel Merkezinde yapılan toplantıda teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu tarafından Ilgaz, Eldivan ve Bayramören ilçe başkanlıklarına atamalar yapıldı.

Eldivan’da Mete Alıca’nın istifası ile boşalan ilçe başkanlığına emekli milli eğitim müdürü Mustafa Ergün hoca atandı.

Ilgaz’da Mehmet Öztürk’ün belediye başkanlığı adaylık sürecinde ilçe başkanlığı koltuğundan istifasıyla boşalan ve yerine atanan Faruk Karabıyık yeniden İlçe Başkanı olarak ikinci defa atandı.

Bayramören’de Kadir Ünal’ın istifası ile boşalan Bayramören ilçe başkanlığına Mustafa Şaşmaz getirildi.

Adalet Ve Kalkınma Partisi 3 İlçede İlçe Başkanları Atamalarını Gerçekleştirdi

akparti

 

Bu haber 4698 kez okundu.
HABERLER - 12:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.