25° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Başkan Dinç Asfalt çalışmalarını yerinde inceledi

HABERLER - 27 Nisan 2017 01:57 A A

Belediye Başkanı İrfan Dinç, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Fen İşleri Müdürlüğü,  2017 çalışma programı kapsamında Çarşamba Pazarı etrafındaki yolların asfaltını yeniledi.

 

Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, şehrin muhtelif alanlarında yol, kaldırım ve asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Dinç,  Buğday Pazarı Mahallesi Çarşamba Pazarında devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Bölgedeki bozulan asfaltlar kaldırılarak yeni kurulan şantiyeden Karayolları standartlarına uygun temel malzemesi serilerek üzerine sıcak asfalt uygulaması yapıldı. Çalışmalar kapsamında 2000 ton asfalt atıldı.

 

Dinç, şehri güzelleştirmek ve bu şehirde yaşayan insanların yaşam kalitesini daha da arttırmak için çalışmaları her alanda titizlikle yürüttüklerini kaydetti. 

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 796 kez okundu.
HABERLER - 01:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.