Hafif yağmur
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı Anadolu Lisesi Öğrencileri Ödüllendirildi

Çankırı Gündemi - 16 Aralık 2014 23:04 A A

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Çankırı Anadolu Lisesi Kurum Kültürü Komisyonunun yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Okulda en çok kitap okuyan sınıf ve öğrenciler; süreç değerlendirme sınavında her sınıf düzeyinden birinci olan öğrenciler ile davranış, ders başarısı, sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımlarıyla öncü ve örnek olan  öğrenciler tespit edilmiş ve 15.12.2014 tarihinde Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Yazıcı, Maarif Müfettişleri Başkanı Sayın Şükrü Gündemir, Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Sayın Halim Hıcıplı ve Turgut Ünal’ın katılımlarıyla ödül töreni düzenlenmiştir.

Milli Eğitim Müdürümüz ödül töreninden sonra yaptığı konuşmada, Çankırı Anadolu Lisesindeki tüm öğrencilerin başarılı olduğu, hepsinin ödüle layık olduğu ancak belge almaya hak kazanan öğrencilerin bazı alanlarda biraz daha ön plana çıkarak belgeleri almaya hak kazandıklarını, tüm öğrencilerimizle gurur duyduğunu ifade etti. Çankırı Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen faaliyetlerin güzel ve anlamlı olduğunu, bu faaliyetlerin devamının da geleceğinden emin olduğunu söyledi.

Milli Eğitim müdürümüz gerçekleştirilen faaliyetler için Çankırı Anadolu Lisesi yöneticilerine, öğretmenlerine, veli ve öğrencilerine okul idaresine teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 1993 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 23:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.