• Dolar Alış / Satış: 5.754 / 5.764
  • Euro Alış / Satış: 6.365 / 6.377
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Çankırı Belediyesi Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarına katılacak

7 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
674 defa okundu.
Çankırı Belediyesi Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarına katılacak

Çankırı Belediyesi, Altınpark Expo Center’da düzenlenen 10. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı, 10. Uluslararası Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri ve 10. Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi’ne katılacak. 6 Ekim’de başlayacak fuar, Belediye Başkanlarını Ankara’da buluşturacak.

 

Çankırı Belediyesi, belediye çalışmalarını, kentin tarihi, kültürel ve turistik değerlerini fuardaki katılımcılara ve ziyaretçilere dört gün boyunca standında tanıtacak.

 

Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi kapsamında “Daha iyi bir ülkede, daha iyi kentlerde yaşamak için” “CITYYECH 2016” kapsamında, Avrupa Birliği sürecindeki ülkemizin yerel yönetimlerinin gereksinim duyduğu makine, teçhizat ve ekipmanlar da tanıtılacak.

 

Bir kenti yaşanabilir kılmak için gereken teknolojinin alıcısıyla buluşmasını amaçlayan fuar,  yerel yönetim yetkilileri ile sorunlara çözüm üretebilecek firmaların bir araya gelerek tartışma, çözüm üretme platformu olması hedefleniyor. Fuarda son teknoloji ve ekipmanların yanı sıra şehircilik üzerine yaklaşımlar, çözümler ve projeler de katılımcıların dikkatine sunulacak.

 

Yurtiçi ve yurtdışından birçok yerel yönetim biriminin katılacağı 10. Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi kapsamında ise yerel yönetimler arasında ortak proje geliştirme, işbirliği, bilgi paylaşımı ve idari faaliyetlerin tanıtıldığı bir ortam oluşturulacak.

 

Kaynak:Bizim Çankırı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN