14° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı ili, Kurşunlu İlçesinde Dolandırıcılık Olayı

HABERLER - 30 Eylül 2015 17:15 A A

Siz Siz Olun Kimlik Bilgilerinizi Her Önünüze Gelene Vermeyiniz!..

Kurşunlu’da Dolandırıcılık

Kimlik Bilgilerini Verdi Hayatı Karardı

Yeşilöz Köyünde 20 Eylül 2015 günü saat 11:45 sıralarında ismi öğrenilmeye çalışılan (1 şahıs) ilçe Jandarma komutanlığına müracaatta bulunarak (0 212 444 0 444) hattan arayan kimliği belirsiz şahsa 18 bin 999 Lira parasını kaptırdı.

Edinilen bilgiye göre Kurşunlu ilçesi Yeşilöz köyünde meydana gelen dolandırıcılık olayında bir vatandaşın yaklaşık 19 bin lirası çalındı.

Konuyla ilgili Jandarma Bülteninde yer alan bilgilendirme şöyle:

“Yeşilöz köyünde bir şahıs ilçe Jandarma Komutanlığı’na müracaatta bulunarak bir numaralı hattan arayan ve kendisini müşteri temsilcisi olarak tanıtan, hesabından başka bir hesaba para aktarıldığını beyan eden şahsa kimlik bilgilerini vermesi sonucu hesabından 18 bin 999 Lira para çekilerek dolandırılmıştır. Olayla ilgili Cumhuriyet Savcısı’na bilgi verilerek failin yakalanması çalışmalarına başlanmıştır.”

Bu haber 1173 kez okundu.
HABERLER - 17:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.