• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ÇANKIRI'DA BOMBA ALARMI!

29 Nisan 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
621 defa okundu.
ÇANKIRI'DA BOMBA ALARMI!

Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu önünde panik anları…

Haber sitemizin Çankırı muhabiri Mustafa Çelik olay yerinden bildiriyor.

Çankırı’da şüpheli çanta fünye patlatılmadan açıldı.

28 Nisan 2014 Pazartesi günü saat 19:05 sıralarında Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Taşmescid Caddesinde bulunan Çeşme üzerinde duran çantayı gören ÇKÜ’si Özel Güvenlik Personelleri Emniyet güçlerimize yaptıkları ihbarda ÇKÜ’si Meslek Yüksek Okulu Öğretim görevlilerinin ikametgah ettikleri lojmanın önünde bulunan Çeşme üzerinde şüpheli bir çantanın olduğu bildirildi.

İhbarı değerlendiren Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü güvenlik güçleri olay yerine intikal ederek olay yerini güvenlik şeridi içerisine aldı. Yol yaya ve taşıt trafiğine kapatılarak geçiş izni verilmedi.

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı güvenlik güçleri olay yerinde gerekli tüm önlemleri alarak bomba imha ekibinin gelmesi beklendi.

An itibariyle olay yerine gelen bomba imha uzmanları şüpheli çantayı fünye patlamadan titizlikle açarak çevreye rahat bir nefes aldırdılar.

Yaya ve taşıt trafiğine kapatılan yol bir süre sonra geçişe açıldı.

Çantanın içerisinde herhangi bir tehlike arz eden madde çıkmazken, çanta içerisinde çeşitli evraklar ile bir ajanda ve inşaat ustalarına ait ölçüm malzemeleri çıktı.

Polis çantayı inceledikten sonra içerisinden çıkan belgeleri toplayarak Emniyete götürdü. Çantanın sahibine ulaşılma işlemleri başlatıldı.

Her ne olursa olsun vatandaşlık görevlerini yerine getirerek güvenlik güçlerimize ihbarı yapan personellerimize teşekkür ediyor, bomba imha uzmanımızı da kutluyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN