• Dolar Alış / Satış: 6.066 / 6.077
 • Euro Alış / Satış: 6.786 / 6.799
 • CANKIRI:
 • Güneş:
 • Öğle:
 • İkindi:
 • Akşam:
 • Yatsı:
 • Hava Durumu Güncelleniyor..

ÇANKIRI’DA ORTALIK TOZ “DUMAN”!..

9 Nisan 2015
4 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1183 defa okundu.
ÇANKIRI’DA ORTALIK TOZ “DUMAN”!..

Ülkücü taban ve kamuoyundan ‘ithal aday‘ tepkisi alan MHP Çankırı 1. sıra milletvekili adayı Recep Dumanlı’nın durumu gündeme bomba gibi düştü.

Çankırı’da milletvekili aday listelerinin açıklanmasının ardından Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarında ve parti tabanında 1. sıra milletvekili adayı Recep Dumanlı tepkileri gün geçtikçe büyüyor.

MHP teşkilatlarında aday belirleme sonucunda rakip parti oylarında erime yaşanacağı beklentisi, genel merkez tarafından Çankırı 1. sırasından Recep Dumanlı’nın aday gösterilmesi ile birlikte söndü ve adete bir isyana dönüştü.

Dumanlı ile birlikte seçim çalışması yapmak istemeyen teşkilat ve parti tabanından partililerin İSTİFA etmek istediği ve parti binasında istifa dilekçelerini teslim ettikleri konuyla ilgili gelen bilgiler arasında.

Dün yapılan İştişareler sonrasında İl Başkanı Çetin Kapdan, İlçe Başkanları, Şabanözü, Ilgaz ve Bayramören Belediye Başkanları, MHP Belediye Meclis Üyeleri, MHP İl Genel Meclis Üyeleri ile bazı partililer bugün MHP Genel Merkezi’nde görüşmeler yapacaklar.

Genel merkezin ise bu konuda nasıl bir adım atacağını ilerleyen günlerde göreceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

yazir78230b450

YORUMLAR 4 Yorum Yapıldı.
 • cenk adlı yorumcu. dumanlı dene şahsı ne partılı tanıyor ne çankırılı onu geçtim kendısı daha çankırıyı bılmez.bu kafayla çok şey olur da siz körler ortalığı bulandırmayın yeter. akp ithal aday getirmişken kan kaybediyorken böyle bi adayı karşısına koyan ya ahmaktır yada muhalefet ayağına akp yaltakçısı bırıdır kı bence şimdiye kadar yaptıklarına bakınca ikincisi olduğu kesındır. MHP nin başından bahçeli ve ekibi olan dinazorlar gitmedikçe akp yoluna devam edip ülkenin iyice içine ederler.
  10 Nisan 2015 20:51
 • bende diyorumki sayın dumanlıbiz mhp teşkilatı olarak ( kendim 30 yıldır bu teşkilattayım ve 15 yıldırda delegeyim) kendimizin bile doru dürüs tanımadıgımız ve kim oldugunu bilmediğimiz birini halkımıza nasıl tanıtacaz kendi ellerinlemi akpye 2 millet vekili vermek istiyorsun genel merkezde bulundugun görev içerisinde şimdiye kadar çankırıya ne yaptınki bundan sona yapacakların için garanti veriyosunben bile b,ze verdiğin sözleri tutmadıgını bile bile nasıl sana güveneyim derken halkımızdan sana güvenmelerini nasıl isterim bir parti yöneticisi olarak saygılarımla
  10 Nisan 2015 09:06
 • Yazik cok yazik ..Calissin Cankiriya faydali olaun denmiyorda Ithal geldi deniyor..Bu kafayla bir 50 yil daha Cankiri gibi kalin ...
  10 Nisan 2015 07:04
 • 'GENEL MERKEZ'İ ZİYARETTEN BİŞEY ÇIKMAZ' Çankırı'dan geniş bir heyetin bugün Genel Merkez'de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yapacağı ziyaretin hangi sonuçları doğurabileceğine ilişkin soruya Recep Dumanlı "Bugün yapılacak olan ziyaretten herhangi bir değişikliğe meydan verebilecek bir sonucun çıkacağını düşünmüyorum. Genel Merkez'e gelen teşkiat yöneticilerimiz sayın Genel Başkanımıza 'Yaptığınız listeyi biz beğenmedik' mi diyecekler? Böylesi bir durum Genel Başkanımızın tercihine saygısızlıktır. Alacakları yanıtın da 'Herkes işine baksın' cümlesi olacağından eminim" dedi. Recep Dumanlı bende diyorumki ! Sn. Recep Dumanlı : Önce Ülkem derseniz istifa etmeniz şart. Sonra partim diyorsanız istifa edeceksiniz, Sonra ben diyorsanız istifa edeceksiniz. İstifa etmezseniz, MHP küçülteceksiniz birilerini oyunu artırıp ,AKP ye iki vekili elinizle teslim edeceksiniz , Kabadayılık sökmez Çankırı alkına:
  9 Nisan 2015 20:55

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN