• Dolar Alış / Satış: 5.477 / 5.487
  • Euro Alış / Satış: 6.158 / 6.169
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

“BENDE VARIM” DEDİLER!..

20 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3727 defa okundu.
“BENDE VARIM” DEDİLER!..

Cevdet Çetin: “Milletvekilliği Yarışında Ben de Varım” dedi

İlçemizde 3 dönem üst üste belediye başkanlığını yürütmüş olan Cevdet Çetin, sürpriz bir karar ile 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde yapılacak olan milletvekilliği yarışında “Ben de varım.” dedi. Bugün sabah saatlerinde AK Parti İl başkanlığı binasında müracaat belgesini Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman sundu.

Cevdet Çetin ile yaptığımız telefon görüşmesinde: “Aday adaylığımızın tüm ilçelerimize, Çankırı’mıza ve ülkemize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.” dedi..

11016041_1623832161172124_2417784082336077796_n

Ali Çapçı ve İsmail Aydos “BENDE VARIM” dedi..

Başvurularını El Ele, Birlikte Yaptılar

Ak Parti milletvekilliği aday adaylığı başvurularının son gününde Şabanözü eski Belediye Başkanı Ali Çapçı ve Avukat İsmail Aydos aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Belediye Başkanı İrfan Dinç ile İl Başkanlığına gelen Aydos ve Çapçı, örnek olsun diye adaylık başvurusuna birlikte el el geldiklerini ifade ettiler.

Mübarek bir günde adaylık başvurusunda bulunduğunu söyleyen Çapçı, “Bir sorumluluk üstlenerek tekrar hizmet etmek için aday adayıyım. Medeniyet değerlerimizi bize yüklediği görevleri yerine getirmek için her alanda koşmak zorundayız. Her yeni gün; daha iyi geleceğimize ilişkin umutlarımızı diri tutmamıza, insan olmanın anlamı ve erdemi üzerinde düşmemize, sorunlarımızı üzerine getirmek için bir fırsat olduğu düşüncesindeyim. Hep birlikte yeni Türkiye yolunda Çankırı’dan bir nefer olacağım.” dedi.

Daha sonra söz alan Avukat İsmail Aydos, “Ben bir görev insanıyım. Her zaman vazifelerimi layığı ile yapmaya çalıştım. Hiç biride makam mevki sahibi olmak için yapılan şeyler değildi. Ülkemize milletimize hizmet etmenin çeşitli yolları var. Hayır kazanmaktır bizim amacımız. Üç günlük fani dünya geçiyor. Fani dünyanın yalanlarına aldanmadan onları bir amaç haline getirmeden Allah’ın rızasını fakir fukaranın duasını nasıl alırız. Böyle kutlu bir davanın hissiyatı ile donanmış bir şekilde aday adayım. Bu bir bayrak yarışıdır. Biz bu ülkenin inanan insanları olarak, ülkemizin ‘Yeniden Büyük Türkiye’ olması ideali ile kavrulan insanlarız. Bu bayrağı elden ele taşıyarak sorumluluğumuzun bilinci içerisinde Ülkemizi, Çankırı’mızı kalkındırmalıyız.” şeklinde konuştu.

Aydos, “Daha ötesi dünyanın her yerinde olan gariplerin hissiyatını paylaşıp one munite diyebilmek için istiklal marşında ki cümleler tek tek bizim umdelerimizdir. ‘Hakkıdır hakk tapan milletimin istiklal’ diyen neferleriz biz. Yolumuz Mehmet Akif’in yoludur” dedi.

İsmail Aydos 2007 Genel seçimlerinde Saadet Partisinden Çankırı Milletvekili adayı olmuş ve “Haksızlığa, hırsızlığa, yalana, talana paydos. Geliyor İsmail Aydos” sloganı ile o dönem Ak Parti’yi karşı seçim çalışması yürütmüştü.

Ali Çapçı ise 16 yıllık öğretmenlik hayatının ardından 1999 yerel seçimlerinde Fazilet Partisi’nden Şabanözü Belediye Başkanı seçilmiş ve 15 yıllık belediye başkanlığı görevinde bulunmuştu. Çapçı 1 Haziran 2014 tarihinde yapılan ara seçimleri kaybederek koltuğunu MHP’li Mustafa Karakaya’ya devir etmişti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN