Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

“BENDE VARIM” DEDİLER!..

Cevdet Çetin: “Milletvekilliği Yarışında Ben de Varım” dedi İlçemizde 3 dönem üst üste belediye başkanlığını yürütmüş olan Cevdet Çetin, sürpriz bir karar ile 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde yapılacak olan milletvekilliği yarışında “Ben de varım.” dedi. Bugün sabah saatlerinde AK Parti İl başkanlığı binasında müracaat belgesini Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman sundu. Cevdet Çetin ile […]
Genel - 20 Şubat 2015 14:09 A A

Cevdet Çetin: “Milletvekilliği Yarışında Ben de Varım” dedi

İlçemizde 3 dönem üst üste belediye başkanlığını yürütmüş olan Cevdet Çetin, sürpriz bir karar ile 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde yapılacak olan milletvekilliği yarışında “Ben de varım.” dedi. Bugün sabah saatlerinde AK Parti İl başkanlığı binasında müracaat belgesini Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman sundu.

Cevdet Çetin ile yaptığımız telefon görüşmesinde: “Aday adaylığımızın tüm ilçelerimize, Çankırı’mıza ve ülkemize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.” dedi..

11016041_1623832161172124_2417784082336077796_n

Ali Çapçı ve İsmail Aydos “BENDE VARIM” dedi..

Başvurularını El Ele, Birlikte Yaptılar

Ak Parti milletvekilliği aday adaylığı başvurularının son gününde Şabanözü eski Belediye Başkanı Ali Çapçı ve Avukat İsmail Aydos aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Belediye Başkanı İrfan Dinç ile İl Başkanlığına gelen Aydos ve Çapçı, örnek olsun diye adaylık başvurusuna birlikte el el geldiklerini ifade ettiler.

Mübarek bir günde adaylık başvurusunda bulunduğunu söyleyen Çapçı, “Bir sorumluluk üstlenerek tekrar hizmet etmek için aday adayıyım. Medeniyet değerlerimizi bize yüklediği görevleri yerine getirmek için her alanda koşmak zorundayız. Her yeni gün; daha iyi geleceğimize ilişkin umutlarımızı diri tutmamıza, insan olmanın anlamı ve erdemi üzerinde düşmemize, sorunlarımızı üzerine getirmek için bir fırsat olduğu düşüncesindeyim. Hep birlikte yeni Türkiye yolunda Çankırı’dan bir nefer olacağım.” dedi.

Daha sonra söz alan Avukat İsmail Aydos, “Ben bir görev insanıyım. Her zaman vazifelerimi layığı ile yapmaya çalıştım. Hiç biride makam mevki sahibi olmak için yapılan şeyler değildi. Ülkemize milletimize hizmet etmenin çeşitli yolları var. Hayır kazanmaktır bizim amacımız. Üç günlük fani dünya geçiyor. Fani dünyanın yalanlarına aldanmadan onları bir amaç haline getirmeden Allah’ın rızasını fakir fukaranın duasını nasıl alırız. Böyle kutlu bir davanın hissiyatı ile donanmış bir şekilde aday adayım. Bu bir bayrak yarışıdır. Biz bu ülkenin inanan insanları olarak, ülkemizin ‘Yeniden Büyük Türkiye’ olması ideali ile kavrulan insanlarız. Bu bayrağı elden ele taşıyarak sorumluluğumuzun bilinci içerisinde Ülkemizi, Çankırı’mızı kalkındırmalıyız.” şeklinde konuştu.

Aydos, “Daha ötesi dünyanın her yerinde olan gariplerin hissiyatını paylaşıp one munite diyebilmek için istiklal marşında ki cümleler tek tek bizim umdelerimizdir. ‘Hakkıdır hakk tapan milletimin istiklal’ diyen neferleriz biz. Yolumuz Mehmet Akif’in yoludur” dedi.

İsmail Aydos 2007 Genel seçimlerinde Saadet Partisinden Çankırı Milletvekili adayı olmuş ve “Haksızlığa, hırsızlığa, yalana, talana paydos. Geliyor İsmail Aydos” sloganı ile o dönem Ak Parti’yi karşı seçim çalışması yürütmüştü.

Ali Çapçı ise 16 yıllık öğretmenlik hayatının ardından 1999 yerel seçimlerinde Fazilet Partisi’nden Şabanözü Belediye Başkanı seçilmiş ve 15 yıllık belediye başkanlığı görevinde bulunmuştu. Çapçı 1 Haziran 2014 tarihinde yapılan ara seçimleri kaybederek koltuğunu MHP’li Mustafa Karakaya’ya devir etmişti.

Bu haber 8641 kez okundu.
Genel - 14:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.