Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Çankırılı Boksörden Avrupada derece

30 Mayıs-7 Haziran 2014 tarihleri arasında Romanya’nın Başkenti Bükreş’te yapılan Büyük Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonasında Çankırı’mızın sporcusu Emine BOZDUMAN  +81  kg  da Avrupa üçüncüsü olarak Türkiye’yi ve Çankırı’mızı en iyi şekilde temsil etti. Spor Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Murat KOCAKAYA sporcumuzu Tebrik ederek başarılarının devamını diledi. KOCAKAYA: “Emine Çankırı için büyük bir kazanç bir Çankırılıyı Avrupa’da böyle […]
Genel - 26 Haziran 2014 15:18 A A

30 Mayıs-7 Haziran 2014 tarihleri arasında Romanya’nın Başkenti Bükreş’te yapılan Büyük Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonasında Çankırı’mızın sporcusu Emine BOZDUMAN  +81  kg  da Avrupa üçüncüsü olarak Türkiye’yi ve Çankırı’mızı en iyi şekilde temsil etti.

Spor Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Murat KOCAKAYA sporcumuzu Tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

KOCAKAYA: “Emine Çankırı için büyük bir kazanç bir Çankırılıyı Avrupa’da böyle başarılı olarak görmek onur verici bir şey. Olimpiyatlarda da başarılı olmasını Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmesini istiyoruz. Bunun için her zaman yanındayız.” dedi.

Sporcumuz Emine BOZDUMAN  ve antrenörü Ahmet ÇINAR Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ’ı  makamında ziyaret ettiler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ antrenörümüz ve sporcumuzu gönülden tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

İl Müdürü Yıldız, sporcumuz Emine BOZDUMAN’dan beklentilerinin büyük olduğunu daha da fazla çalışarak önümüzdeki yıllarda Olimpiyatlara da en iyi şekilde hazırlanmasını ve Olimpiyatlarda Çankırı da bir Olimpiyat Şampiyonu çıkarmayı hedeflediklerini, İl Müdürü olarak bunun için hiçbir desteği esirgemeyeceğini ne gerekiyorsa yapılacağını belirterek sözlerine son verdi.

 

Bu haber 1818 kez okundu.
Genel - 15:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.