• Dolar Alış / Satış: 5.754 / 5.764
  • Euro Alış / Satış: 6.365 / 6.377
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Çankırılı Gençler Oylarınızı Bekliyor

15 Nisan 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
742 defa okundu.
Çankırılı Gençler Oylarınızı Bekliyor

Taha Doğanay / Medya Çankırı Genel Koordinatörü Vodafone Freezone tarafından 18.si yapılan Müzik yarışmasına katılan Çankırı Lisesi öğrencileri, oylarınızı bekliyor.

Bu yıl 18. si gerçekleştirilen Vodafone Freezone 18. Liselerarası Müzik Yarışması’nın Ankara elemeleri geçtiğimiz hafta sonu Çankaya Belediyesi Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda muhteşem bir coşkuyla yapıldı.

 

Büyük bir heyecana sahne olan ve 2 gün boyunca 20 ilden toplam 89 okula ev sahipliği yapan Ankara elemelerinde Çankırı’yı,  Çankırı Lisesi temsil etti. Çankırılı öğrenciler 9 Mayıs’ta İstanbul’da yapılacak büyük final öncesi bütün hünerlerini Ankara’da gösterme fırsatı yakaladı.

 

Yarışmaya katılan grupların finale çıkabilmesi için iki tür oylama yöntemi bulunuyor. Jürinin verdiği oyların yanı sıra bir internetten girerek desteklediğiniz gruba oy verme şansınız var. Verilen oylar Çankırı Lisesi’ni Türkiye finaline taşıyacak. www.liseninyildizi.com internet sitesi üzerinden yapılan oylamada birinci olan grup doğrudan Türkiye Finaline katılma hakkını kazanacak. Şuanda 9. sırada bulunan Çankırı Lisesi’ni ilk sıraya çıkarmak için herkesi oy vermeye davet ediyoruz. 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN