Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Çankırılılar Selçuk Çetin’le Buluşuyor!

Çankırılıların gurbetteki ilk sivil toplum kuruluşu olan ve 1976 yılından beri hemşerilerine hizmet eden Ankara Çankırılılar Derneği gerçekleştireceği ” Çankırılılar Selçuk Çetin’le Buluşuyor” adlı etkinlikle, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i hemşerileri ile bir araya getirecek. Selçuk Çetin Aslen Çankırı’nın Çerkeş ilçesinden olan Selçuk Çetin’i hemşerileri yerel seçim sürecinde yalnız bırakmıyorlar. Türkiye’nin en büyük il sivil toplum […]
Çankırı Gündemi - 13 Mart 2014 19:48 A A

Çankırılıların gurbetteki ilk sivil toplum kuruluşu olan ve 1976 yılından beri hemşerilerine hizmet eden Ankara Çankırılılar Derneği gerçekleştireceği ” Çankırılılar Selçuk Çetin’le Buluşuyor” adlı etkinlikle, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i hemşerileri ile bir araya getirecek. Selçuk Çetin Aslen Çankırı’nın Çerkeş ilçesinden olan Selçuk Çetin’i hemşerileri yerel seçim sürecinde yalnız bırakmıyorlar.

Türkiye’nin en büyük il sivil toplum kuruluşlarından olan Çankırı Dernekler Federasyonu’nun ve çok sayıda derneğin de destek verdiği Ankara Çankırılılar Derneği’nin organize ettiği etkinlikte Çankırılı THM Sanatçımız Sevgi PETEK Türküleriyle hemşerilerine keyifli bir akşam yaşatacak.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’in ilçeye kazandırdığı Pursaklar’ın merkezinde bulunan Abdurrahim Karakoç Kültür Merkezi’nde yapılacak organizasyon 15 Mart Cumartesi günü Saat 19.00′da yapılacak.

Katılımcılara çeşitli ikramların da yapılacağı organizasyona çok sayıda Çankırılının aileleriyle birlikte katılması bekleniyor.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Ankara Çankırılılar Derneği Başkanı Yaşar Kurtyemez ” Çankırılılar olarak yalnızca Ankara’da değil tüm Türkiye’de gurbette bir tane belediye başkanımız var. neO da göğsümüzü kabartan, Çankırılıları gururlandıran Pursaklar Belediye Başkanımız Selçuk Çetin’dir. Kendisinin hemşerilerimize desteğine bizzat şahit olan isimlerden birisiyim. Çankırılılar olarak bizler de Selçuk Çetin başkanımızın her zaman destekçisiyiz. Tüm hemşerilerimizi Selçuk Çetin başkanımızla yapacağımız buluşmaya davet ediyorum” dedi.

“Selçuk Çetin başkan gençlere ve Çankırılı hemşerilerimize büyük önem veriyor” diyen Ankara Çankırılılar Derneği Başkan Yardımcısı Bayram Polat ise sözlerini şöyle sürdürdü:  ” Pursaklar Belediye Başkanımız Selçuk Çetin’in bilhassa Çankırılı gençlerimize vermiş olduğu desteklerin en canlı şahitlerinden birisiyim. Ankara Çankırılılar Derneği’ndeki görevimden önce 2008 yılında Ankara’da kurulan Çankırı Gençlik Derneği’nin kurucu başkanlığını yaptım ve bu görevi 3 yıl sürdürdüm. Görev sürem boyunca Çankırılı gençler olarak kapısını en çok çaldığımız isimlerin başında Pursaklar Belediye Başkanımız Selçuk Çetin geliyordu. Bu benden sonraki yönetimde de devam ediyor. Selçuk başkan gençlerimizin kültür gezilerinde, sosyal etkinliklerinde, eğitimlerinde, hemşerilerimizin düğünlerinde, cenazelerinde bizlere her zaman sayısız desteklerde bulunmuştur. Kendisine vefa borcumuzu teşekkürle ödeyemeyiz. Rabbim hizmetlerini arttırsın, yolunu açık etsin. Çankırılılar olarak kendisi bizim her zaman gurur kaynağımızdır.”

1978855_10152296907815970_204375046_n

Bu haber 2494 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.