30° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Devlet Bahçeli 26 Mayıs 2014 Pazartesi Günü Şabanözü’ne Geliyor

Genel - 25 Mayıs 2014 21:32 A A

Milliyetçi Hareket Partisinin Bilge Lideri Sayın Devlet Bahçeli 26 Mayıs 2014 Pazartesi günü Şabanözü’ne geliyor.

Dürüst – İlkeli ve tartışmasız Liderimiz olan Sayın Bahçeli saat 12.30 ‘da başlayacak olan Şabanözü Mitinginde Türkiye de ve Dünyada yaşanan gelişmeler yanında 1 Haziran 2014 Pazar günü Şabanözü’nde yeniden yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimlerine yönelik genel değerlendirmeler yapacaklar.

Milli ve Manevi değerlerimizi yaşayan ve yaşatmak isteyen, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü savunan, Demokratik, Laik, Sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyetinin refah, huzur ve güvenliğini esas alan gönlü üç hilalde olan bütün kardeşlerimizi kucaklayacak şekilde kapsayıcı olacak bu bütünleştirici ve birleştirici Mitingimize her insanımızı katılmaya davet ediyor.

Bu vesile ile sizin aracılığınızla Türk – İslam Aleminin Miraç Kandilini Tebrik ederken, Hayırlara vesile olmasını Cenab_ı Allahtan niyaz ediyor en derin saygılarımı sunuyorum.

Yusuf Naci Bayındır=>MHP Çankırı İl Başkanı

Bu haber 1297 kez okundu.
Genel - 21:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.