• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Dinç’ten eğitime ramazan desteği

4 Haziran 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
741 defa okundu.
Dinç’ten eğitime ramazan desteği

Belediye Başkanı İrfan Dinç, Çankırı Karatekin Üniversitesi öğrencilerinin talebine kayıtsız kalmayarak final haftası süresince öğrencilere sahur sofrası kuracak.

 

Eğitime her alanda destek veren Başkan Dinç, final sınavları ramazan ayına denk gelen üniversiteli öğrencilere destek olmak için Çarşamba Pazarı alanına kurulan iftar çadırında sahur sofrası kurmaya başladı. Öğrenciler ile sahurda bir araya gelen Dinç, onlarla sahur bereketini paylaştı. Ramazan ayı başladığından beri iftarda ve sahurda öğrencilerle aynı sofrada buluşan Dinç, onlarla sohbet ederek isteklerini de dinledi. 

 

Ramazan ayında güzel bir sahur ortamında gençlerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Dinç,  “Final sınavları süresince öğrencilerimize destek olabilmek için sahur sofralarımızı da kurduk. Rabbim sahurumuzu ve sofralarımızı bereketli kılsın, oruçlarımızı kabul buyursun. Şehrimize şehir dışından gelen öğrencilerimizin buradaki ailesi de biziz. Onlar için yaptığımız her çalışmanın içerisinde aile sıcaklığı ve samimiyeti var. Her zaman öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Kaynak:Bizim Çankırı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN