• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Eğitim Bir-Sen Çankırı Şubesi yeni Yönetimi ilk toplantısını yaptı

20 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4460 defa okundu.
Eğitim Bir-Sen Çankırı Şubesi yeni Yönetimi ilk toplantısını yaptı

Memur-Sen’e bağlı Eğitim Bir-Sen Çankırı Şubesi yeni Yönetim görev dağılımı yaptı.

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan Olağan Genel Kurul ile güven tazeleyen Kasım Karatekin başkanlığında ki Eğitim Bir Sen Çankırı Şubesi Yönetim Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımı yaptı.

Görev dağılımı sonrası yönetim, Kasım Karatekin (Şube Başkanı) Ahmet Dönmez (Şube Başkan Yardımcısı), Kemal Pektaş (Teşkilatlanmadan Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı), Arif Kırkpınar (Mevzuat ve Toplu Görüşmelerden Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı), Hüseyin Demirtaş (Mali İşlerden Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı), Bedriye Karakoç (Genel Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı), Serkan Aktaş (Basın ve İletişimden Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı) şeklinde oluştu.

Eğitim-Bir-Sen Çankırı Şube Başkanı Kasım Karatekin “Hz. Mevla’nın söylediği gibi “Aynı dili konuşan insanlar değil aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir.” Biz insanımızla, eğitim çalışanlarımızla anlaşmak, duygudaş olmak istiyoruz. Yegâne amacımız budur. Anlaşabilmek ve haklarımızı demokratik manada daha çözümcü ve insani olarak kullanmak istiyoruz. Kaybedecek vaktimiz yok. Ülkemiz adına, milletimiz adına, insanımız adına daha çok çalışmalıyız daha çok değer üretebilmeliyiz. Bu hak ve özgürlüklerimizi daha çok ilerletmekten yanayız. Bunun için gece demeden gündüz demeden çalışacağız. Her demokratik iyiliğe katkı sağlamak üzere durmadan dinlenmeden çalışacağız. Hukuki çalışmalarda etkin rol oynayarak eğitim çalışanlarının geleceğine değer katacağız. Zor günlerde birbirimizin yanında olacağız. İnsani sorunlarımızı bir çıkıntı gibi görmeyecek daima onu içselleştirerek çözüm arayışında olacağız. Bize destek veren değerli eğitim çalışanlarına teşekkür ederiz.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN