17° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Eğitim Bir-Sen ziyaretlere hız verdi

EĞİTİM - 23 Ekim 2016 03:08 A A

Eğitim Bir-Sen Çankırı Şubesi 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı 1. döneminin başlamasıyla şube yönetimi olarak ilçe, okul ve kurum ziyaretlerine hız verdi.

Eğitim Bir-Sen’in, Eğitim çalışanları için yeni kazanımlara imza attığını ifade eden Kasım Karatekin; “Tüm iyileştirmeler çalışanın emeğinin karşılığı. Ülkenin her alanında, her köşesinde, köyünde çalışan eğitimcilerle buluşmak, onlara kazanımlarımızı anlatmak için geziyoruz.” dedi.

Eğitim Bir Sen’in ülke çapında başlattığı “Dayatma Bitmeli Özgürlük Gelmeli” Eylemi hakkında da bilgi veren Şube Başkan vekili Kasım Karatekin,  “Başörtüsü eylemi ile bayan meslektaşlarımıza özgürlük sağladık. Şimdi kıyafet eylemi ile tüm çalışanlara özgürlük istiyoruz. Kıyafet dayatması, 80 darbesinin bir eseri ve hala darbeci, askeri mantığı taşıyan, renklerden, fikirlerden rahatsızlık duyan cuntacı dayatmasıdır.”  dedi.

Karatekin, yeni dönem itibarıyla görevine başlayan kurum yöneticilerini de tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 3890 kez okundu.
EĞİTİM - 03:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.