• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

FİLİZE YENİ DANIŞMAN!

26 Eylül 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
564 defa okundu.
FİLİZE YENİ DANIŞMAN!

ÇERKEŞ’Lİ HEMŞERİMİZ ABBAS AKGÜN’E YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Özgeçmişi başarılar ile dolu; güler yüzlü, genç, aktif, eğitimli, çalışkan, içimizden birisi olan, Çerkeşli hemşerimiz Abbas AKGÜN; Çankırı Milletvekilimiz Sayın Hüseyin FİLİZ beyefendinin yanına Baş Danışmanlık görevine resmen başladı.

Daha evvel, Elektrik Elektronik Branşında, Teknik Öğretmen olarak görevini sürdüren hemşerimiz en son olarak; 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Çerkeş Belediye Başkanlığına Aday Adayı olmuştu.

Sayın AKGÜN; Çankırı’mızın hak ettiği yere taşınabilmesi için son nefesine kadar hizmet etme, bu yola revan olma kararlılığında olan sayın Milletvekilimize Meclis’teki görevlerinde; bilgi birikimim, ticari, siyasi ve STK tecrübelerimle yardımcı olmaya çalışacağım. Allah nasip ederse; artık söz milletindir düsturu ile gösterişten, riyadan, israftan, Şatafattan, azgınlıktan uzak, nezaketin, mütevazılığın, samimiyetin, dostluğun bol olduğu bir toplum anlayışı ile memleketimize hizmet etme sorumluluğunun omuzlarımızda olduğu bilinci ile çalışacağım dedi.

Biz de hemşerimize yeni görevinde başarılar diliyor, yolunun ve bahtının açık olması temennisi ile Allah yar ve yardımcısı olsun diyoruz.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN