Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

“Gerçek saadet reçetesi bizim elimizdedir”

“Gerçek saadet reçetesi bizim elimizdedir” 30 Mart 2014 günü yerel seçimlerinin Şabanözü’nde iptal edilmesi üzerine 1 Haziranda yenilenecek olan Şabanözü belediye seçimleri nedeniyle Saadet Partisi Şabanözü İlçe Teşkilatının yapmış olduğu mitingte konuşan Saadet Partisi Genel Başkan yardımcısı İlyas TONGÜÇ, partisinin adayına sahip çıktı ve Şabanözü’lülerden destek istedi. Şabanözü ilçe meydanında yapılan mitinge Saadet Partisi GİK […]
Genel - 27 Mayıs 2014 19:48 A A

“Gerçek saadet reçetesi bizim elimizdedir”

30 Mart 2014 günü yerel seçimlerinin Şabanözü’nde iptal edilmesi üzerine 1 Haziranda yenilenecek olan Şabanözü belediye seçimleri nedeniyle Saadet Partisi Şabanözü İlçe Teşkilatının yapmış olduğu mitingte konuşan Saadet Partisi Genel Başkan yardımcısı İlyas TONGÜÇ, partisinin adayına sahip çıktı ve Şabanözü’lülerden destek istedi.

Şabanözü ilçe meydanında yapılan mitinge Saadet Partisi GİK üyesi ve Çankırı İl sorumlusu Mustafa ÇULHA, İl müfettişi Süleyman CANBAZ, il başkanı Ömer UZUN, ilçe başkanları ve partililer katıldılar.

Tongüç yapmış olduğu konuşmasında: “Oy vermek sorumluluktur. Oy vermek bir insana vekalet vermek demektir. Bu nedenle emaneti ehline teslim etmek zorundayız. Belediyecilik bizim işimizdir. Milli Görüşün işidir. Şunu unutmayınız. Eğer biz Şabanözü’nde takım tutar gibi bir beldenin, bir şehrin parasını, varını yoğunu, imkanlarını en fazla sesi çıkanın, seçimlerde en fazla para harcayanın hakkı gibi düşünürsek kafamızı taşlara, duvarlara vurmaya devam ederiz.

Ne yazık ki Milli Görüş dışında kim iktidara geldiyse memleketimizin, milletimizin imkanları heba olmuştur. Faiz yoluyla rantiyeye aktarılmıştır. Türkiye üreten bir ülke değil, tüketen bir ülke olmuştur. Buna bağlı olarak belli bir azınlık zengin olurken, büyük çoğunluk gittikçe fakirleşmektedir. Şabanözü’nü bu kötü gidişten etkilenmeyecek zannetmeyiniz. Böyle giderse çok daha vahim bir akibeti size haber veriyorum.

Şimdi önümüze bir fırsat çıkmıştır. 30 Mart seçimlerinin iptali nedeniyle seçimler yenilenecektir. 1 Haziranda yeniden sandık başında olacağız. Bu fırsatı kaçırmayınız. Efsane hizmetler için Milli Görüşün adayı Fatih ÇULHA beye yani bu işin ehline emaneti teslim ediniz.

Sorunlara gerçek çözüm reçetesi Saadet Partisi’ndedir. Bizim elimizdedir. Şabanözü Belediye Başkan adayımız Salih ÇULHA Bey’in elindedir. Salih ÇULHA bey’i sizlere, sizleri Allah’a emanet ediyorum.”dedi.

Bu haber 1712 kez okundu.
Genel - 19:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.