• Dolar Alış / Satış: 5.812 / 5.823
  • Euro Alış / Satış: 6.489 / 6.501
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Hediye tektaş!

12 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3624 defa okundu.

 

Milyonlarca yıl boyunca çeşitli evrelerden geçerek oluşan elmasların tasarımcısının hayal gücü ve deneyimi de eklenerek yeniden can bulmuş halidir pırlantalar. Bu yönüyle de oldukça özel ve değerlidir. Yüzyıllar boyunca sadece kadınlara sunulan bir hediye olmakla kalmamış aynı zamanda birçok komutan ve hükümdar için de güç gösterme unsuru haline gelmiştir.

Takıldığında kişiye göz kamaştırıcı bir ihtişam, zengin bir hava kattığı da aşikardır. Belki de bu sebeple kadınlar için olmazsa olmaz aksesuarların başında gelir. Özellikle evlenme tekliflerinde sunulması o anın daha değerli olması anlamına gelecektir. Sadece sevgiliye değil anneye, kardeşe de hediye olarak verilebilen bu yüzükler “sonsuza kadar” sürecek bir sevginin, içten gelen bir minnetin de sembolüdür.

0,10 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük

Gözleri alan parlaklığı, ince ve zarif dizaynı takıldığında sizi de baştan başa değiştirerek daha özel hissetmenize yardımcı olur. Hediye tektaş alırken ilk başta hediyeyi sunacağınız kişinin beklentilerini ve zevklerini göz önünde bulundurmalısınız. Bunun yanında kişinin fiziksel özellikleri de alınacak yüzüğün niteliklerini değiştirecektir.

0,10 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük

Tektaşlarda pırlantanın parlaklığını en güzel yansıttığı ve taşı ön plana çıkardığı için genellikle beyaz altın tercih edilir. Her kadın yüzükteki taşın ihtişamlı ve büyük olmasını arzu eder. Eğer bütçeniz bunu karşılamaya yetmeyecekse dilerseniz zarif ama mütevazı bir model de satın alabilirsiniz. Burada önemli olan yüzüğü vereceğiniz kişiye duyduğunuz sevgidir. Zaten pırlantayı ancak bu sevgi daha değerli hale getirir.

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN