27° Açık
 • EURO
 • DOLAR

HÜSEYİN USTA MEDYA ÇANKIRI’DA

Genel - 26 Temmuz 2014 00:24 A A

Güncel siyasi, ekonomik, kültürel yazılarıyla Medya Çankırı okuyucuları ile buluşacak olan Hüseyin Usta ülke ve dünya gündemini yakından takip edip, yorumlayan isimlerden birisi.

Birçok Avrupa Birliği projesinde yer alan, zaman zaman yurt dışı ziyaretlerinde de bulunan Hüseyin Usta, Pamukkale Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu.

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve sosyal sorumluluk projelerinde görev alan Hüseyin Usta aynı zamanda da AK Parti’nin kurucuları arasında yer alıyor.

AK Parti’nin Pursaklar Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı’nı yapan ve AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı gibi görevlerde bulunan Hüseyin Usta evli ve üç çocuk babası.

Ankara Çankırılılar Derneği’nin Genel Sekreterlik görevini de yürüten Hüseyin Usta, şuan da Pursaklar Belediyesi’nde çalışıyor. Pursaklar Belediyesi’nin sosyal ve kültürel organizasyonlarında aktif görevler üstleniyor.

Yazı ailemize katılarak tecrübe, bilgi ve birikimleriyle güncel gelişmeleri yorumlayacak olan Hüseyin Usta’ya hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, Hüseyin Ustanın ilk yazısını sizlerle paylaşıyoruz.

HÜSEYİN USTA’NIN İLK YAZISI “Değişirken dönüştüğümüzün farkına varmak” okumak için tıklayınız.

 

Bu haber 2118 kez okundu.
Genel - 00:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.