11° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Ilgaz Hatipoğlu’nu Konuk Etti

Genel - 6 Mart 2014 19:37 A A

Ilgaz İlçe Başkanlığının düzenlediği Prof. Dr. Nihat Hatipoğu ile Efendimiz Konulu sohbet ve Bezmi Sefa İlahi Grubu programı öncesi programın sunuculuğunu yapan eski Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Boz,  konuşma yapan siyasileri tek tek sahneye davet etti.

Boz’un konuşmacıları sahneye daveti esnasında salondaki katılımcılar sevgilerini ve desteklerini yaptıkları alkışlarla gösterdiler.
Özelilikler Salim Çivitiçioğlu  ve Ilgaz Belediye Başkan Adayı Mehmet Öztürk’ün yaptığı konuşma heyecan yaşatırken , Eski milletvekili Tevfik Akbak ve şimdiki milletvekili İdris Şahinin konuşmaları ise dikkatle dinlendi.
Konuşmalar sonrasında Prof.dr.Nihat Hatipoğlu’un programı başlaması ile birlikte salon bir anda sessizliğe büründü.

Ilgaz’da düzenlenen programa Çankırı’nın eski milletvekili Tevfik Akbak ve yeni Milletvekilleri İdris Şahin ve Hüseyin Filiz, AK Parti Çankırı İl Başkanı Salim Çivitiçioğlu, Merkez İlçe Başkanı Musa Çağlar, AK parti yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Bu haber 2108 kez okundu.
Genel - 19:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.