13° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Kurban Bayramında Unutulmadı

Huzurevi Sakinleri Kurban Bayramında da Yalnız Bırakılmadı İsmail Özdemir Huzurevi sakinleri Kurban Bayramı’nın 1. gününde ziyaret edildi. Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz, Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Yusuf Bayazıt, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Boz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk ve İl Müdürleri tarafından gerçekleştirilen ziyarette huzurevi sakinlerinin bayramı kutlandı. […]
Çankırı Gündemi - 6 Ekim 2014 02:50 A A

Huzurevi Sakinleri Kurban Bayramında da Yalnız Bırakılmadı

İsmail Özdemir Huzurevi sakinleri Kurban Bayramı’nın 1. gününde ziyaret edildi.

Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz, Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Yusuf Bayazıt, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Boz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk ve İl Müdürleri tarafından gerçekleştirilen ziyarette huzurevi sakinlerinin bayramı kutlandı.

Ziyaretten duydukları mutluluğu ifade eden huzurevi sakinleri kendilerini bu bayramda da yalnız bırakmayan Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz ve beraberindekilere teşekkürlerini iletti.

Kurban Bayramı’nda Emniyet Teşkilatı Ziyaret Edildi

Kurban Bayramı kutlama programı kapsamında Emniyet Teşkilatı ziyaret edildi.

İsmail Özdemir Huzurevi ziyaretinin ardından Polisevi’ne gelen Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz, Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Yusuf Bayazıt, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Boz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk ve İl Müdürleri emniyet teşkilatı ile bayramlaştı.

Bir süre sohbetin ardından ziyaret sona erdi.

Kurban Bayramı’nda Cezaevi Ziyareti Mahkumları Mutlu Etti

Kurban Bayramı’nın 1. günü Cezaevine yapılan ziyaret mahkumları mutlu etti.

Ziyarete Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz, Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Yusuf Bayazıt, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Boz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş ve İl Müdürleri katıldı.

Mahkumlara Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’ın selamlarını ileten Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz, bir ihtiyaçları olup olmadığını sorarak; “Sıkıntılarınızın giderilmesi için buradayız.” dedi ve ilgili birimlere ihtiyaçların giderilmesi konusunda talimat verdi.

Kendilerini unutmayarak bayramlaşmaya gelen heyete teşekkürlerini ileten mahkumlar ziyaretten dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Devlet Hastanesi’nde Tedavi Gören Hastalar Moral Buldu

İlimiz Devlet Hastanesi’nde tedavi görmekte olan hastalar Kurban Bayramı’nın 1. günü ziyaret edildi.

Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz, Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Yusuf Bayazıt, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Boz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş ve daire amirleri tarafından gerçekleştirilen bayram ziyaretinden duydukları mutluluğu dile getiren hasta ve yakınları, bu ziyaretin kendileri için büyük bir moral kaynağı olduğunu ifade etti.

Hasta ve yakınlarının Kurban Bayramı’nı tebrik eden Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu ve Allah’tan acil şifalar diledi.

Kurban Bayramı’nda Jandarma Teşkilatı Ziyaret Edildi

Devlet Hastanesi ziyareti ardından İl Jandarma Komutanlığı’na gelen Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz, Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Yusuf Bayazıt, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Boz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş ve beraberindekiler askerlerimizin bayramını tebrik etti.

Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz ve beraberindeki heyet bir süre sohbetin ardından Korgun Sevgi Evleri’nde bulunan çocukları ziyaret etmek üzere İl Jandarma Komutanlığı’ndan ayrıldı.

Korgun Sevgi Evleri Ziyareti Çocukları Sevindirdi

Kurban Bayramı’nın 1. günü Korgun Sevgi Evleri’ne yapılan ziyaret çocukları mutlu etti.

Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Boz, Korgun Kaymakamı Erkan Savar, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş, Korgun Belediye Başkanı Halil Öz ve İl Müdürleri tarafından gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden çocuklar bu bayramda da yalnız bırakılmadıkları için çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Çocuklarla bayramlaşan Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz ve beraberindeki heyet bir süre sohbetin ardından Korgun Sevgi Evleri’nden ayrıldı.

Kurban Bayramı’nda Şehit J. Çvş. Visali Erdoğan’ın Ailesi Ziyaret Edildi

Ağrı’nın Doğubeyazıt İlçesinde Vatani görevini yapmakta iken kaza sonucu 01/09/1997 tarihinde şehit olan Şehit J. Çvş. Visali Erdoğan’ın ailesi Kurban Bayramı’nın 1. gününde ziyaret edildi.

Yapılan ziyarete Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Boz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş ve daire amirleri katıldı.

Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz ve beraberindeki heyet şehidimizin ailesiyle bir süre sohbet etti ve İl Müftüsü Arslan Türk tarafından Kur’an-ı Kerim okundu.

Şehidimizin kardeşi Pevrül Erdoğan böyle önemli bir günde kendilerini yalnız bırakmadıkları için başta Sayın Valimiz Vahdettin Özcan olmak üzere ziyarete gelen Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz ve beraberindeki heyete teşekkür ederek çok memnun olduklarını belirtti.

Bu haber 1059 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 02:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.