MENÜ
20° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

AK Parti Merkez İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Vali Vahdettin Özcan'a Ziyaret

Çankırı Gündemi - 16 Aralık 2014 23:06 A A

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Sayın Valimize Ziyaret

AK Parti Merkez İlçe 5. Olağan Kongresi’nde yeni seçilen Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri 16 Aralık 2014 Salı günü Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’ı ziyaret etti.

Sayın Valimiz Vahdettin Özcan hoş geldiniz diyerek, “Hem şahsınıza, hem partinize hem de Çankırı’ya hayırlı olsun. Sayın Potukoğlu’nu ben şöyle tanımlıyorum; herkese kucak açabilen, herkesle dostluk kurabilen, her sosyal ortamda bulunabilen ve aranan bir arkadaş. Sayın Potukoğlu’na ve size siyaset hayatınızda başarılar diliyorum. Başarılı olacağınız kanaatindeyim.” ifadelerini kullandı.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu ise, “Vatandaşımız ve kurumlarımız için her şeyi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız. Bizim işimiz Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın üstünde hassasiyetle durduğu konuları Çankırı’ya nakış nakış işlemek. İnşallah sizinle birlikte, sizin emir ve taleplerinize uygun bir şekilde hareket edeceğiz niyetiyle yola çıktık” diye konuştu.

Bir süre sohbetin ardından ziyaret sona erdi.

 

Bu haber 1057 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 23:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.