MENÜ
27° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

AK Parti Merkez İlçe Yönetimi her Cuma bir köyde

HABERLER - 19 Ocak 2016 10:42 A A

AK Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, yönetim kurulu üyeleri Oğuz Kapusuz, Ensar Kaçar, Bahri Kılıç ile Osman Aslan, Merkez İGM Üyemiz Ömer Faruk Kaytez, Köy Koord. Merkez İlçe Yerel Yön. Bşk. Hasan Özler birlikte Çatalelma köyünü ziyaret ettiler.

Köylülerle birlikte Cuma namazını köyde kılan heyet Cuma sonrasında köyü gezdiler. Köylülerle birlikte olup onlarla aynı sofrada yemek yediler.

Köylülerin sorunlarını dinlediler. Onların talep ve isteklerini aldılar.

Başkan Potukoğlu “Seçim zamanında bu köylerimizi gezdik.  Biz köylerimizi gezerken bazı insanlar siyasiler değil mi seçimden seçime gelirler diyorlardı. Bizler farklıyız bizimle birlikte siyasette değişti. Hizmette değişti. Özellikle kış aylarında köyde yaşayan bir çok vatandaşımız şehir merkezine gelemiyor. Bu nedenle bizde her hafta Cuma günler köylülerimizle namazımızı kılıp onlarla birlikte oluyoruz.  Ziyaretlerde köylülerimizin taleplerini alıp onların giderilmesi noktasında gerekenleri yapmaya çalışıyoruz. Muhtarımız ve Köy Temsilcimiz Mustafa Gül şahsında tüm değerli hemşehrilerimize nezaketleri ve samimiyetleri ile içten karşılamaları için teşekkür ederim” dedi.

Bu haber 4037 kez okundu.
HABERLER - 10:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.