MENÜ
Açık
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı diasporasını meraklandıran oluşum!

HABERLER - 18 Ocak 2016 18:54 A A

İstanbul’da yaşayan Çankırılıları bir çatı altında toplayan en önemli STK’ların başında gelen  Çankırı Dernekler Federasyonu (ÇANDEF) seçimleri yaklaşırken  kongre çalışmalarına yönelik hareketlenmeler başladı.
“Çankırı’yı seviyoruz biz geliyoruz” sloganı ile Çankırı Gençlik Derneği (ÇANGENÇ) eski yöneticilerinden oluşan bir grup  ‘ değişim için 20 Ocak 2016’yı tarihini bekleyin’ diyerek seçim kampanyasının sinyalini verdiler. Hüseyin Pilavcı ve Ali Karaabalı’nın başını çektiği gençlik oluşumuna büyük destek yağdığı edinilen bilgiler arasında yer alıyor.
Çoğunluğu gençlerden oluşan  yeni oluşumun 20 Ocak tarihinde lasman toplantısı ile seçim kampanyasını detaylı bir şekilde kamuoyu ile paylaşacağı bildirildi.
Halen Zekeriya Açıkgöz’ün başkanlık görevini yürüttüğü ÇANFED’in 600 delegesi bulunuyor. 28 Şubat 2016 tarihinde yapılması beklenen kongrede ÇANGEÇ eski Başkanı  Hüseyin Pilavcı ve mevcut Başkan Zekeriya Açıkgöz’ün aday olacağı kulislerde konuşuluyor.

Bu haber 3871 kez okundu.
HABERLER - 18:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.