MENÜ
21° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı İl Öğrenci Meclis Başkanı Murat Yetiş

Çankırı Gündemi - 9 Aralık 2014 14:11 A A

Bugün yapılan Çankırı İl Öğrenci Meclis başkanlığı seçiminde 22 oy alan Murat Yetiş , Çankırı İl Öğrenci Meclis Başkanı Oldu.

Çankırı İl Öğrenci Meclis başkanlığı seçiminde biri merkez olmak üzere 14 ilçe öğrenci başkanları oy kullandı. İl başkanı olmak için 3 aday vardı.

Çerkeş Anadolu Lisesinden aday olan Rahman Adıgüzel 10 oy aldı.

Çankırı Anadolu Lisesinden aday olan Alperen Memiş 20 oy aldı.

Çankırı Gazi Anadolu Sağlık Meslek Lisesinden aday olan Murat Yetiş 22 oyla 12. Dönem Çankırı İl Öğrenci Meclis Başkanı seçildi.

 Murat Yetiş , yaptığı açıklamada ” Destekleyen desteklemeyen bütün okul başkanı kardeşlerime teşekkür ederim.Biz şuan zaferin sarhoşluğunda değil zaferin getirdiği sorumluluk ve coşkuyu yaşıyoruz.Çankırı İl Öğrenci Meclis Başkanı Murat Yetiş olarak bütün emeği geçenlere teşekkür ediyorum. ” dedi.

 

Bu haber 847 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 14:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.