MENÜ
Açık
 • EURO 7.00
 • DOLAR 6.43

Çocuklar Aileleri ile Birlikte Zekâ Oyunları Oynadı

HABERLER - 17 Şubat 2020 11:33 A A

Zekâ Oyunları Atölyesinde Oynama Sırası Velilerde

Çocuklar Aileleri ile Birlikte Zekâ Oyunları Oynadı

Eğlenerek öğrenme metotları ile eğitime destek atölye çalışmaları gerçekleştiren Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, zekâ atölyesini velilere açtı. Kış atölyelerine katılan çocuklar, oynadıkları zekâ oyunlarını ailelerine öğretti. Etkinlik, 146 öğrenci ve aile bireyinin katılımı ile gerçekleşti.

Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisinde kış atölyelerine katılan çocuklar, ailelerine zekâ oyunlarının nasıl oynandığını öğreterek birlikte kaliteli zaman geçirme imkânı buldu. Anneler, babalar, ağabeyler, ablalar, dedeler ve anneannelerin katıldığı oyunlara, Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın eşi Seval Aktaş ile Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in eşi Betül Esen de eşlik etti. Etkinliğe katılan veliler, zamanın nasıl geçtiğini anlayamadıklarını söyleyerek, aile katılımlı bir etkinlik düzenledikleri için Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’e ve ekibine teşekkür etti. Çankırı Belediyesi’nin aile içi iletişim kalitesini artırmak ve nitelikli zaman geçirmelerini sağlamak amacı ile düzenlediği etkinliğin Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi bünyesinde belirli aralıklarla devam edeceği bildirildi.

 

 

Bu haber 41 kez okundu.
HABERLER - 11:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST 89.063
  -0,25%
 • ALTIN 332.91
  -0,91%
 • DOLAR 6.425
  0,05%
 • EURO 7.000
  1,01%

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.