MENÜ
12° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Dinç, Orta'da yaşananları değerlendirdi!

Çankırı Gündemi - 1 Aralık 2014 20:19 A A

Belediye Başkanı İrfan Dinç, AKP’nin Orta Kongresi’nde yaşanan olayları değerlendirdi. Dinç, “Orada yaşananların faturası şahsıma kesilmek isteniyor” dedi.

Orta Belediye Başkanının  daveti üzerine Merkez İlçe Başkanı Musa Çağlar ve meclis üyesi Hüseyin Boz ile birlikte kongreye katıldığını anlatan Başkan Dinç, kongre sonrasında bazı sıkıntıların yaşandığını ve orada meydana gelen olaylarla kesinlikle bir alakasının olmadığını söyledi.

“Orta’ya İrfan Dinç adam getirmiş diyorlar” diyen Başkan Dinç, “Böyle bir şey yok. Davet üzerine oraya biz üç kişi gittik.  Fakat bazı internet sitelerinde şahsıma karşı bir saldırı var. Onları kınıyorum.  Orada kesinlikle önceden örgütlenmiş bir durum var. İrfan Dinç adam getirmiş diyorlar. Benim adamla ne işim olur” dedi

30 yıldır Çankırı’da siyasetin içinde olduğunu ve siyasetin her kademesinde yer aldığını da aktaran Başkan Dinç, “Ben asla temsil ettiğim çizginin dışına çıkmadım, hiç bir çizgiye de sapmadan işimi layıkıyla yapmanın gayreti içinde oldum. Bana her şey olsun fakat temsil ettiğim siyasete asla bir şey olmasın anlayışı ile çalıştım” dedi.

Dinç, sürekli iftiralara maruz kaldığını da belirterek, “Benim yaptığım hizmetleri gölgelemeye çalışanların bir çoğu siyaset sahnesinden silindi fakat biz dimdik ayaktayız” dedi.

Haber Mehmet Türk

 

Bu haber 988 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 20:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.