MENÜ
Açık
 • EURO 6.99
 • DOLAR 6.42

Halı Sahamız Eldivan İlçemize Hayırlı Uğurlu Olsun

ELDİVAN - 26 Şubat 2015 12:41 A A

Filiz “Geleceğimize, gençlerimize yatırım yapmaya devam ediyoruz.”

Çankırı’mızın bağrından, temiz bir nesil yetişiyor. Bizde milletimizin bağrından yetişen bu nesle destek olmamız gerekir düşüncesi ile daha evvel birçok spor tesisi kazandırdığımızilçelerimiz ve İlimizde gençlik spor yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Gençlerimize güveniyor, onlarla iftihar ediyorum. 29 Ocak 2015 tarihinde Eldivan İlçe Başkanımız; Faruk Dilsiz, Eldivan Kaymakamımız; Sinan İnaltekin ile birlikte Spor Toto Teşkilat Başkanımız; M. Muharrem Kasapoğlu’ nu makamında ziyaret ederek, Eldivan ilçemize bir halı saha yapılması talebinde bulunmuştuk. Yaptığımız görüşmeler olumlu sonuç verdi. Yaklaşık 500.000 tl’ ye mal olacak halı saha projemiz onaylanmış olup, yakın zamanda ihalesi yapılacaktır.

Gençlerimize ne yapsak azdır diye düşünüyor, yapılacak olan halı sahamızın Eldivan ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor; Çankırılı gençlerimizi, hemşerilerimizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

Hüseyin Filiz=>Çankırı Milletvekili & Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar,

Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi

 

 

Bu haber 1571 kez okundu.
ELDİVAN - 12:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST 89.063
  -0,25%
 • ALTIN 333.59
  -0,05%
 • DOLAR 6.416
  0,01%
 • EURO 6.994
  0,13%

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.