MENÜ
27° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

KAYIP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ARANIYOR!

Çankırı Gündemi - 27 Aralık 2014 14:25 A A

Türk Eğitim-Sen Çankırı Şube Başkanı Nuh Yalçının yaptığı açıklama şöyle;

Haziran ayı içerisinde Çankırı ilimizde İlçe Milli Eğitim Müdürü görevlendirmeleri yapıldı. Bu görevlendirmeler neticesinde birçok ilçemizde yeni ilçe milli eğitim müdürü görevine başladı.
Ama ne hikmetse Korgun ilçesinde ilçe milli eğitim müdürlüğüne görevlendirilen H. K. görevine başlar başlamaz, sürekli olarak sağlık sorunları yaşamaya başladı. Sağlık raporlarını arka arkaya boncuk gibi dizen ve bir türlü görevine gelemeyen ilçe milli eğitim müdürümüze acil şifalar diliyor, yeni göreviniz hayırlı olsun demek için, görevine başlayacağı günleri iple çekiyoruz.
Kamuoyuna saygılarımızla,
Nuh Yalçın
Türk Eğitim-Sen Çankırı Şube Başkanı

Bu haber 947 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 14:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.