27° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Mezunlardan Okul Müdürü’ne Ziyaret

Çankırı Gündemi - 7 Aralık 2014 15:54 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Cebesoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri Arif Görgülü, Erol Öztürk ve İlkay Özeroğlu, Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Rıza Gürbüz’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette mezun sayısı 30 000 (otuzbin) lere ulaşan Çankırı Meslek Yüksekokulu mezunları derneğinin, 2015 yılında yapacağı faaliyetler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Yönetim Kurulu Üyeleri adına açıklamada bulunan MYO Mezunlar Derneği Başkanı Cebesoy, “Derneğin amacının, mezun olan öğrencilerin birbirleri ile irtibatlarını koparmamak, sürekliliğini sağlamak, sektör ara eleman ihtiyacını kalifiye elemanlardan sağlamak, işçi ile iş vereni bir araya getirmek, işi ehline vermektir. Gönüllülük esasıyla yola çıkan derneğimiz, hizmet heyecanıyla çalışmalarına devam etmektedir. Tüm öğrenci ve mezunlarımızı etkinlerde yer almaya davet ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

Her geçen yıl üye sayılarının artmasının sevindirici olduğunu belirten Cebesoy, üye kayıtlarının devam ettiğini, her geçen gün büyük bir aile olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirtti.

Rektör Yardımcısı, Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Rıza Gürbüz’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Dernek için gereken her türlü desteği sağlayacaklarını söyledi.

Bu haber 1125 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 15:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.