15° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Milli Eğitime bağlı 46 bina doğalgazlı

EĞİTİM - 15 Aralık 2016 10:21 A A

Milli Eğitim Müdürlüğü okul ve kurumlarındaki doğalgaz dönüşümleri hakkında bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı tarafından verilen bilgide; “İlimiz Merkezinde 6 anaokulu, 12 lise ve dengi okul, 11 ortaokul, 11 ilkokul ve 6 kurumumuz olmak üzere toplam 46 okul ve kurumumuzda doğalgaz bağlantısı vardır.

Ayrıca 2016 yılında Korgun ilçesinde 4, kurşunlu ilçesinde 4 kurumumuz olmak üzere toplam 8 kurumumuzun doğalgaz dönüşümü yapılmıştır.

2017 yılı içerisinde Kurşunlu Halk Eğitim Merkezi, Korgun Anaokulu, Çerkeş 80. Cumhuriyet İlkokulu ve ortaokulu, Çerkeş 19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi ile İlimiz Merkezinde Mareşal Çakmak İlkokulu, 30 Ağustos İlkokulu ve Ortaokulu’nun doğalgaz bağlantısının yapılması planlanmaktadır.

Doğalgaz hatlarının geçiş güzergahına göre diğer okul ve kurumlarımız için de planlama ve çalışmalar yapılacaktır.” dedi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 3923 kez okundu.
EĞİTİM - 10:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.