Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Müracaatlar bugün başlıyor

İlimiz İŞKUR ve Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Toplum Yararına Programlar kapsamındaki protokol Vali Vekili Ahmet Atılkan Başkanlığında İŞKUR Müdürü Muzaffer Çamırcı ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turgut Ünal arasında 10 Eylül 2014 Çarşamba günü saat 14.00’da Valilik Toplantı Salonu’nda imzalandı. Vali Vekili protokol ile ilgili yaptığı açıklamada, 2014-2015 Eğitim Öğretim döneminde okulların temizlik projesi kapsamında […]
Çankırı Gündemi - 11 Eylül 2014 22:33 A A

İlimiz İŞKUR ve Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Toplum Yararına Programlar kapsamındaki protokol Vali Vekili Ahmet Atılkan Başkanlığında İŞKUR Müdürü Muzaffer Çamırcı ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turgut Ünal arasında 10 Eylül 2014 Çarşamba günü saat 14.00’da Valilik Toplantı Salonu’nda imzalandı.

Vali Vekili protokol ile ilgili yaptığı açıklamada, 2014-2015 Eğitim Öğretim döneminde okulların temizlik projesi kapsamında ilimiz Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı il ve ilçelerimizdeki okullarda çalıştırılmak üzere 400 bayan personel alımı yapılacaktır.

Program kapsamında çalışacak bayanlarda, 30-55 yaş arası, en az ilkokul mezunu, herhangi bir öğretim kurumunda öğrenci olmamak (AÖF öğrencileri hariç), emekli, malul, dul ve yetim aylığı almamak, kamudan herhangi bir ad altında maaş ve benzeri geliri olmamak, programda işe başlama tarihi itibari ile herhangi bir sosyal yardım almamak, sağlık durumunun okullardaki temizlik işlerinde çalışabilir durumda olması ve herhangi bir sabıka kaydının bulunmaması şartları aranmaktadır.

Müracaatlar 11.09.2014 tarihi itibariyle başlayıp 20.09.2014 tarihinde sona erecektir. Müracaatta bulunmak isteyen vatandaşlarımız başvurularını merkezde İŞKUR İl Müdürlüğüne ilçelerde ise belediye hizmet noktalarından başvurularını yapabileceklerdir. Ayrıca www.iskur.gov.tr adresinden de başvuru yapabilecektir.

Proje tahmini 1 Ekim 2014 tarihinde başlayacak olup, 15.06.2015 tarihinde sona erecektir. Kursiyerler noter kurası ile belirlenecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

 

Bu haber 1207 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 22:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.