22° Hafif yağmur
 • EURO
 • DOLAR

Okulların eğitim-öğretim hazırlıkları yerinde denetlendi

EĞİTİM - 18 Eylül 2016 03:34 A A

İlimiz Valisi Mesut Köse’nin talimatları ile okullarda yapılan eğitim-öğretim hazırlıkları Vali Yardımcısı Erkan Savar ve İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı tarafından okullar ziyaret edilerek  kontrol edildi.

İmam Hatip Külliyesi ile TOBB tarafından yapılan Fen Lisesi binalarının eğitime hazır halde olduğu ve donatım malzemelerinin montaj çalışmalarının yapıldığı, diğer okullarımızın da eğitime hazır halde olduğu, eğitim-öğretimi aksatacak bir durumun olmadığı, çalışmaların ve kitap dağıtım işlemlerinin bayram tatili sürecinde de devam edilerek  tamamlanacağı bilgisini alan Vali Yardımcısı Savar, çalışma ve hazırlıklardan duyduğu memnuniyeti ifade ederek; İl Milli Eğitim Müdürü şahsında Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerine ve tüm eğitim camiasına teşekkür etti.

 

Vali yardımcısı Savar, yeni öğretim yılının ülkemize, ilimize, eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyerek, öğrencilere sevgilerini iletti ve  başarılar diledi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 3420 kez okundu.
EĞİTİM - 03:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.