Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Ömer Uzun’dan Basın Açıklaması!

Saadet Partisi Çankırı İl Başkanı Ömer UZUN, yerel seçimlerle ilgili bir değerlendirme toplantısı yaptı. Uzun, toplantı sonrası yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: “Saadet Partisi olarak Çankırı’da çok önemli bir seçim çalışması icra ettik. Çankırı halkından çok büyük bir teveccüh gördük. Gönüllerdeki teveccüh sandığa yansımamış olabilir. Halkımızın bu tercihine saygı duyuyor ve partimize göstermiş oldukları ilgi […]
Genel - 8 Nisan 2014 23:22 A A

Saadet Partisi Çankırı İl Başkanı Ömer UZUN, yerel seçimlerle ilgili bir değerlendirme toplantısı yaptı. Uzun, toplantı sonrası yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:

Saadet Partisi olarak Çankırı’da çok önemli bir seçim çalışması icra ettik. Çankırı halkından çok büyük bir teveccüh gördük. Gönüllerdeki teveccüh sandığa yansımamış olabilir. Halkımızın bu tercihine saygı duyuyor ve partimize göstermiş oldukları ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz. Ülkemiz genelinde ve Çankırı’mızda yerel seçimden ziyade genel seçim havasının yansıtılmaya çalışılması, gerilim ve kutuplaşma politikası sebebiyle, yine milletimiz, iki siyasi partiyi tercihe zorlanmıştır. Küçük hesaplar peşinde koşan ve her şeyi seçim kazanmak zannedenler, yıllardır oynadıkları oyunu yine sahnelemiştir. Bu politika ülkemize ve milletimize çok büyük zarar vermektedir.

Bizler çalışmaya devam edeceğiz. Azim ve heyecanımızdan hiç bir şey kaybetmedik. Milli Görüş mensupları olarak 45 yıldır devam ettiğimiz mücadelemize, bugün daha büyük bir azim ve kararlılıkla devam edeceğiz. Dava aşkıyla her türlü fedakârlığı yapan ve her türlü engele göğüs geren vefakâr teşkilat mensuplarımızla birlikte milletimizin Milli Görüş yönetimine kavuşması için çalışmalarımızı arttırarak sürdüreceğiz. Bizler inanıyoruz ki, milletimiz aslına ve özüne dönerek Saadet Partisi’ni bağrına basacaktır.

Bu uzun seçim maratonu dolayısıyla bizden maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Muhterem Hemşerilerimize, Genel Başkanımız Prf. Dr. Mustafa KAMALAK Bey’in Çankırı Ziyareti esnasında gösterdikleri içten ilgi ve alakaları için, Çankırı Valimiz Sayın Vahdettin ÖZCAN Bey’e, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ali Murat DAĞLI Bey’e, Ticaret Odası Başkanımız Sayın Hayrettin ÇELİKTEN Bey’e, Esnaf Birliği Başkanımız Sayın Osman KARADENİZ Bey’e, Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanımız Sayın Gazi Yüksel TEKE Bey’e, Anadolu Gençlik Derneğimizin Çankırı Şube Başkanımız Sayın Muhammet SİVRDİDAĞ Bey’e, sivil toplum kuruluşlarımıza, emniyetimizin ve kolluk kuvvetlerimizin değerli mensuplarına, devlet kurumlarına ve tüm ilgililere teşekkür eder, bu seçimlerin Türkiye’ye, aziz milletimize, Çankırı’mıza ve insanlığa hayırlar getirmesini diler, saygı ve sevgilerimizi sunarız.”

Çankırı’nın kendi tercihini yaptığını ve Saadet Partisi olarak bu günden sonra seçilmiş olan yönetimin takipçisi olacaklarını belirten UZUN, “Yeniden seçilen Sayın İrfan DİNÇ Bey’i ve Çankırı genelinde tüm seçilenleri tebrik ediyoruz. Yaptıkları hayırlı hizmetlerde kendilerine destek vereceğimizi, yanlış ve eksik işlerinde ise karşılarında olacağımızı belirterek bir kere daha bu seçimlerin şehrimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.” dedi.

Bu haber 2266 kez okundu.
Genel - 23:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.