• Dolar Alış / Satış: 5.86 / 5.87
  • Euro Alış / Satış: 6.571 / 6.582
  • CANKIRI:
  • Güneş:
  • Öğle:
  • İkindi:
  • Akşam:
  • Yatsı:
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Paykasa Ön Ödemeli Sistem Nerelerde Kullanılır?

10 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
576 defa okundu.
Paykasa Ön Ödemeli Sistem Nerelerde Kullanılır?

Paykasa Ön Ödemeli Sistem Nerelerde Kullanılır?

 

Günümüzde neredeyse her yerde kullanılan internet, hayatımızın her alanında da varlığını gösteriyor. Kimi zaman kartımızla internetten alışveriş yapıyor, kimi zaman oyun sitelerinde kart ile ödeme yaparak oyun oynayabiliyoruz. Bu sırada en önem verdiğimiz konu ise; ödemelerimizi güvenli bir şekilde ve bilgilerimiz çalınmadan yapabilmek. Bu nedenle son zamanlarda paykasa kartlara ilgi oldukça arttı ve artmaya devam edecek görünüyor.

Paykasa kart, kullanıcıları internetteki çıkar sağlamak isteyen kişilerden korumak için var olan online kredi kartı sistemidir. Ön ödemeli sahip olunan paykasa kart ile yapılmış olunan kadar harcama gerçekleştirilir ve normal kredi kartının aksine paranız ve bilgileriniz tamamen güvende kalıyor.

Ön ödemeli sistemlerin, kullanıldığı birçok alan bulunuyor. Bu alanlar arasında online ürün ve hizmet satıcıları, online mağazalar, ücretli sosyal hesaplar, online oyun siteleri sayılabilir. Paykasa kartlar bu sitelerde kullanılabilen ve güvenli bir şekilde ödeme yapılabilen kartlardır.  Paykasa, online ve güvenli nakit kullanımı ile internet üzerindeki tüm alışverişlerde ödeme yapabilme olanağı sunar.

Paykasa aracılığı ile, ön ödemeli sistemlerin  kullanıldığı alanlarda normal bir kredi kartı kullanıyormuş gibi güvenli ve hızlı bir şekilde alışverişler yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Sadece alışveriş için değil, oyun sitelerinde ödeme yaparken de kullanabilirsiniz. Hesap bilgileri ve bakiye koruma altına alınarak oyun oynayabileceğiniz için içiniz rahat bir şekilde  eğlenebilirsiniz. Paykasa kartındaki yapılmış olan ödeme tükendiği takdirde tekrardan dilediğiniz kadar ödeme gerçekleştirerek, ödemesini gerçekleştirdiğiniz kadar harcayabilirsiniz. Bu durum, sizin internetin kötü niyetli kişilerine karşı önlem almanızı sağlar.

Ucuz fiyatlara paykasa kart sahibi olarak, hesap bilgilerinizin çalınmasının önüne geçebilirsiniz. Paykasa alınırken gerçekleştirilecek olan alışverişler Euro değerinde satın alınan fiyatlar üzerinden o günün döviz kuruna göre netleşir. Paykasa kart almak için öncelikle müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeli ve satın almak istediğiniz paykasa kartını belirlemelisiniz. Sonrasında günlük döviz kuruna göre paykasa kartın TL karşılığı olan ödemesini bankanızdan havale, EFT ya da diğer seçenekler ile yapmanız gerekiyor. Ödemiş olduğunuz tutar, ilgili birimler tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra, ücreti ön ödeme yapılmış olunan paykasa kartın karşılığında 16 haneli dijital paykasa kart temin ediliyorsunuz.

Ön ödemeli bir kredi kartı alma gibi talebiniz varsa, karşınızdaki firmanın kesinlikle bir resmi paykasa bayisi olmasına önem vermeniz gerekir. Hem güven, hem kalite, hem de müşteri memnuniyeti açısından bu detaya dikkat etmelisiniz. İçiniz rahat bir şekilde bir paykasa kartı sahibi olmak ve bu kartı kullanmak istiyorsanız, eksiksiz şekilde işlemlerin gerçekleşebilmesi için çalışmakta olan ve güvenlikli hizmet sunan https://www.paykasa.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN