• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ŞİMDİ ÇANKIRI ZAMANI

12 Eylül 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
583 defa okundu.
ŞİMDİ ÇANKIRI ZAMANI

Çankırı Valiliğimiz, Çankırı Belediyemiz, İstanbul Çankırı Dernekler Federasyonu (ÇANDEF) ve İstanbul Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfımız tarafından 18-19-20 ve 21 Eylül 2014 tarihleri arasında (4) gün süre ile Eyüp – Feshane Kültür Merkezi’nde düzenlediğimiz 2. ÇANKIRI TANITIM GÜNLERİ hazırlıklarımız tamamlanmıştır.

Başta İstanbul’da yaşayan Çankırılı hemşehrilerimiz olmak üzere diğer 80 ilden ikamet eden vatandaşların da yoğun ilgisinin beklendiği organizasyonumuzda Çankırı’nın örf, adet, gelenek, görenek, kültür, sanat, turizm, tarım, hayvancılık, tarihi, doğası, yöresel ürünleri ve yemeklerinin tanıtılacağı Valilik, İl ve ilçe belediyelerinin standları yer alacaktır.

4 gün sürecek etkinliklerde Çankırı’nın yetiştirdiği güzide ses sanatçıları Turgay Başyayla, Neşe Dilekçioğlu, Zehra Ganioğlu ve Sami Yalçın ‘ın konserleri ile Çankırı Ahi Yaren Kültür Derneği tarafından Yaren gösterisi yapılacaktır.

18 Eylül 2014 Perşembe günü saat 14:00’de Bakanlar, Valiler, Milletvekilleri, Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve çok sayıda ziyaretçinin katılımı ile resmi açılış töreni gerçekleştirilecektir.

Tüm İstanbullular davetlidir.

+çANKIRI_el ilan¦-_148,5x210 mm-2 kopya.jpg görüntüleniyor

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN