14° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

TÜRKAV İstiklal Marşımızı Güzel Okuma Yarışmasına Katılan Öğrenciler İçin Ankara’ya Gezi Düzenledi

Genel - 9 Mart 2015 12:00 A A

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Çankırı İl Başkanlığı olarak bu sene 4.sünü düzenlediğimiz Geleneksel İstiklal Marşımızı Güzel Okuma yarışmasına katılan bütün öğrencilerimizi yarışma öncesi Ankara’ya gezi düzenledik.

TÜRKAV önünden 07.03.2015 tarihinde başlayan geziye öğrencilerin ilgisi oldukça yoğundu.  Ankara’da ilk durak 1. Meclis ve 2. Meclis oldu. Daha sonra Tacettin Dergâhına geçilerek Mehmet Akif Ersoy’un İstiklal Marşımızı yazdığı ev ziyaret edilerek yemek molası verildi. Yemek molası ve Hamam önü gezisinden sonra Anıtkabire geçildi. Anıtkabir gezi sonrası Akşam saatlerine doğru gezinin başlama noktası olan TÜRKAV önünde geziye son verildi. Geziye katılan öğrenci ve veliler bu geziden çok memnun olduklarını dile getirerek KAV’a teşekkür ederek yarışma gününü sabırla beklediklerini söylediler.

 

 

 

 

 

Bu haber 1266 kez okundu.
Genel - 12:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.