• Dolar Alış / Satış: 5.769 / 5.779
  • Euro Alış / Satış: 6.42 / 6.432
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Uzm. Dr. Murat YILMAZIN’ın Göreve Başlama Mesajı…!

1 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3133 defa okundu.
Uzm. Dr. Murat YILMAZIN’ın Göreve Başlama Mesajı…!

Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü görevine 18.12.2015 tarihi itibarı ile başlamış bulunmaktayım.

Sürekli gelişen ve büyüyen bu şirin İl de böyle kutsal bir göreve atanmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyim.  Çankırı İl Sağlık Müdürlüğüne layık olabilmek için, bütün mesai arkadaşlarımla birlikte, üstün vazife şuuru ve anlayışı içerisinde, büyük bir azim ve gayretle çalışacağımıza ve devraldığımız bu görevi daha da ileriye taşıyacağımıza inancım tamdır. Bugüne kadar ilimize hizmet etmiş tüm Sağlık Müdürlerimize teşekkür ediyorum. Dünyanın en değerli varlığı olan insana, sağlık hizmeti verirken, birlikte çalışacağımız tüm sağlık paydaşı arkadaşlarımın, bugüne kadar özverili ve gayretli çalıştıkları gibi, bugünden sonra da aynı şevk ve heyecanla çalışacaklarına, hep beraber güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Bu görevin sorumluluğunun ne kadar ağır ama bir o kadar da gurur verici olduğunun farkındayım. Bu ağır ve onurlu görevi samimiyetle yerine getirirken, önyargılardan uzak, eksiklerimizi tamamlayarak insanlarımızın sağlıklarına giden yolu bulacağımıza inanıyorum.

Sağlıkta yeniliklere açık, şeffaf, katılımcı ve takım ruhuyla çalışarak; sürdürülebilir kalitenin oluşturulması büyük önem taşımaktadır.

Sağlığın kalitesinin artırılması için ildeki bütün sağlık paydaşları ile el ve gönül birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğimizi bildiriyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Uzm.Dr.Murat YILMAZ

İl Sağlık Müdürü

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN