• Dolar Alış / Satış: 5.754 / 5.764
  • Euro Alış / Satış: 6.365 / 6.377
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Vali Mesut Köse 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı

30 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
769 defa okundu.
Vali Mesut Köse  30 Ağustos  Zafer Bayramını kutladı

Vali Mesut Köse, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
Vali Köse mesajında; “30 Ağustos 1922’de Mustafa Kemal Atatürk’ün Başkomutanlığında Dumlupınar’da büyük bir zaferle sonuçlanan  Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 94. Yıldönümünü kutlamanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Cesaret ve fedakârlık, azim ve gayret, tevekkül ve inancın zirvesi olan İstiklâl Mücadelemiz; milletimizi tarih sahnesinden silmek isteyenlere iyi bir ders olmuş, hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetimizden ödün vermeyeceğimizi ve sonsuza kadar var olacağımızı tüm dünyaya kabul ettirmiştir.

Kahraman milletimizin vatan sevgisinin, yıkılmaz azim ve iradesinin bir eseri olan ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna giden bu yoldaki dönüm noktalarından biri olmuş bu zaferi bize armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere İstiklâl mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, bütün vatandaşlarımızın ve şanlı ordumuzun tüm mensuplarının 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.” dedi.

Kaynak:Bizim Çankırı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN