27° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Vali Yardımcısı Vekili Ömeroğlu basın mensuplarıyla bir araya geldi

HABERLER - 27 Nisan 2017 01:57 A A

Kurşunlu Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Vekili Yakup Ömeroğlu basın mensupları ile bir araya geldi.  Yerel gazete ve internet muhabirleri ve radyo çalışanlarının katılımı ile Şahinler Çay Bahçesinde gerçekleştirilen programda Vali Yardımcısı Ömeroğlu, basının önemli bir güç olduğunu dile getirdi.

Yaklaşık 1.5 saat süren programda basın mensupları yaşadıkları sorunları dile getirerek bilgi alışverişinin önemine değindiler.

Kurum olarak her zaman basın mensuplarına yardımcı olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini dile getiren Vali Yardımcı Ömeroğlu, “Elbette bazı sıkıntı ve sorunlar olabilir. Bunları da karşılıklı görüşerek aşabiliriz.  Bu manada kapımız her zaman açık” dedi.

Medyanın vatandaşları bilgilendirme yönünde büyük özveri gösterdiğini de aktaran Vali Yardımcısı Ömeroğlu, “Bu toplantıyı yapmamızda ki amaç karşılıklı görüş ve fikir alışverişinde bulunmak. Sıkıntılarımız varsa çözüm yolları bulmak.  Bu tür toplantıları ileride de yapmayı planlıyoruz” dedi.

Gerçekleştirilen toplantıda ayrıca gündeme dair konular da ele alındı.

Vali Yardımcısı Vekili Yakup Ömeroğlu’na sürpriz

Basın Mensuplarıyla gerçekleştirdiği toplantı öncesinde doğum günü olan Vali Yardımcısı Vekili Yakup Ömeroğlu’na sürpriz doğum günü düzenlendi. Doğum günü pastasını kesen Ömeroğlu herkese teşekkür etti.

 

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 885 kez okundu.
HABERLER - 01:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.