Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

2014 Yatırım Kapsamında Sağlık Yatırımları 9 Eylül 2014 Tarihinde İhale Ediliyor

2014 Yatırım Programı Kapsamında Yapılacak Sağlık Yatırımları 9 Eylül 2014 Tarihinde İhale Ediliyor 2014 yılı yatırım programı kapsamında ilimiz genelinde hayati önem taşıyan 4 adet sağlık yatırımı İl Özel İdaresi tarafından 9 Eylül 2014 tarihinde ihale edilecek. 1- Çankırı Merkez Sağlık Kompleksi: Bünyesinde Toplum Sağlığı Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve Halk Sağlığı Laboratuarı bulunacak. 2- […]
Genel - 11 Ağustos 2014 13:35 A A

2014 Yatırım Programı Kapsamında Yapılacak Sağlık Yatırımları 9 Eylül 2014 Tarihinde İhale Ediliyor

2014 yılı yatırım programı kapsamında ilimiz genelinde hayati önem taşıyan 4 adet sağlık yatırımı İl Özel İdaresi tarafından 9 Eylül 2014 tarihinde ihale edilecek.

1- Çankırı Merkez Sağlık Kompleksi: Bünyesinde Toplum Sağlığı Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve Halk Sağlığı Laboratuarı bulunacak.

2- Yapraklı Sağlık Kompleksi: İçerisinde Toplum Sağlığı Merkezi (TSM), Aile Sağlığı Merkezi (ASM), 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve sağlık çalışanları için lojman bulunacak.

3- Korgun Sağlık Kompleksi: İçerisinde Toplum Sağlığı Merkezi (TSM), Aile Sağlığı Merkezi (ASM) ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu bulunacak.

4- Atkaracalar İlçesi Çardaklı Sağlık Evi ve Lojmanı: Alt katında Sağlık Evi, üst katında ise personel lojmanı bulunacak.

Gerçekleştirilecek yatırımların ilimize hayırlı olması temennisinde bulunan Sayın Valimiz Vahdettin Özcan; “Vatandaşlarımızın daha kaliteli ve daha iyi fiziksel ortamlarda, günümüz şartlarına uygun, modern, yüksek standartlara sahip binalarda hizmet alabilmelerinin sağlanması sağlık çalışanları ve hasta memnuniyeti açısından en önemli unsurdur. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu haber 1717 kez okundu.
Genel - 13:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.