23° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

AK Parti Merkez ilçe başkanı belli oldu!

AK Parti Merkez İlçe başkanı Musa Çağlar yeni dönemde kendi koltuğu için adaylarının Mustafa Potukoğlu olduğunu açıkladı. Edinilen bilgiye göre, AKP Çankırı teşkilatında yaşanan süreci rahatlatmak isteyen AKP Genel Merkezi, Çankırı teşkilatı ile görüştü. İl ve Merkez İlçe Teşkilatının belirlediği 4 isimle görüşmek isteyen AKP teşkilatı, 4 ismi genel merkeze çağırdı. Teşkilatta yapılan görüşmelerin ardından […]
Çankırı Gündemi - 2 Aralık 2014 22:27 A A

AK Parti Merkez İlçe başkanı Musa Çağlar yeni dönemde kendi koltuğu için adaylarının Mustafa Potukoğlu olduğunu açıkladı.

Edinilen bilgiye göre, AKP Çankırı teşkilatında yaşanan süreci rahatlatmak isteyen AKP Genel Merkezi, Çankırı teşkilatı ile görüştü. İl ve Merkez İlçe Teşkilatının belirlediği 4 isimle görüşmek isteyen AKP teşkilatı, 4 ismi genel merkeze çağırdı.

Teşkilatta yapılan görüşmelerin ardından Merkez İlçe Yönetim Kurulu ve Belediye Meclisi üyesi olan Mustafa Potukoğlu AKP Merkez İlçe Başkanlığı’na atandı.

Potukoğlu, önümüzdeki günlerde yapılacak AKP Merkez İlçe Başkanlığı kongresinde seçime tek aday olarak girecek.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı olan ve yeni dönemde aday olmayacağını belirten Musa Çağlar yaptığı açıklamada yeni dönem için Merkez ilçe Başkan adayımız Mustafa Potukoğlu’dur Çankırımıza, partimize ve kendisine hayırlı olsun” dedi.

Öte yandan AKP Merkez İlçe Başkanlığı koltuğu için adı geçen bazı isimlerin henüz kongre yapılmadan atama yapılmasına sıcak bakmadığı iddia edildi.

Bu haber 1308 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 22:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.