Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Alpay Ünal, “Şansımı daha çok görüyorum”

Çankırılı iş insanı Alpay Ünal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi. Ünal, tüm basın çalışanlarının gününü kutladı. Basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda konuşan iş insanı, hemşehrimiz Alpay Ünal, AK Parti’de resmi bir görevi olmamasına rağmen, parti için çalışmayı hiçbir zaman bırakmadığını ifade etti. Ünal ayrıca, 2023 […]
Çankırı Gündemi - 26 Ocak 2021 15:25 A A

Çankırılı iş insanı Alpay Ünal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi. Ünal, tüm basın çalışanlarının gününü kutladı.

Basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda konuşan iş insanı, hemşehrimiz Alpay Ünal, AK Parti’de resmi bir görevi olmamasına rağmen, parti için çalışmayı hiçbir zaman bırakmadığını ifade etti. Ünal ayrıca, 2023 yılında gerçekleştirilecek seçimlerde yeniden aday olmayı düşündüğünü, şansının önceki seçimlere göre daha yüksek olduğunu söyledi.

Amacının memlekete hizmet etmek olduğunu aktaran Ünal, Çankırı ile ilgili olarak spor projelerinin olduğunu da dile getirdi. Futbol ve basketbol federasyonunda yönetim kurulu üyeliği de yaptığını dile getiren Ünal,  özellikle altyapıya yönelik çalışmalar yapmayı ve genç yeteneklere yönelik uzun vadede çalışmalar yapmayı planladıklarını belirtti.

Çankırı ile ilgili siyasi bir unvanının olmadığını da söyleyen Ünal, “Elimizden geldiğince projeler üretmek istiyoruz. Kimseyle bir problemim yok. Ben, siyasete bir şeyler alma değil de bir şeyler verme düşüncesiyle yola çıktım.  Bizim buraya bir borcumuz var ve borcumuzu ödememiz lazım. Ben bugüne kadar devlet ihalesine girmedim ve devlet ihalesi almadım. ” dedi.

Çankırı ile ilgili bir proje grubu oluşturduğunu da aktaran Ünal, 2 önemli projesi hakkında bilgi vererek, “Sosyal medyada Çankırı ile ilgili kapsamlı bir tanıtım yok. Çankırı’nın güzellikleri çok resmedilmemiş. Turizm İl Müdürlüğüne bu projeyi teklif edeceğim. Onlarla birlikte yapmayı teklif edeceğim. Bu şekilde Çankırı’yı hem ülkeye hem de dünyaya tanıtmayı hedefliyoruz. 2.’de kayak sporu ile ilgili olacak. Tüm ilçelerle ilgili proje üretmeyi hedefliyoruz” dedi.

Rutin işlerin bir şekilde gerçekleştirildiğini dile getiren Ünal, “Asıl o bölgedeki katma değeri ve refah seviyesini yükseltecek projelerin hayata geçirilmesi lazım. Ben aday adaylık dönemimde tüm ilçeler için proje yapmıştım. Şimdi daha kapsamlı projeler peşindeyim. İnşallah nasip olur veya olmaz ama ben Çankırı için çalışmaya devam edeceğim. Benim gördüğüm memleketimizde kısa, orta ve uzun vadede bir plan ve program yok” dedi.

“Allah nasip ederse aday olmayı düşünüyorum” diyen Ünal, “Şuan bir önceki seçime göre şansımı daha çok görüyorum. Daha inançlıyım” dedi.

Bu haber 476 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 15:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.