Açık
 • EURO
 • DOLAR

Başkan Dinç, Personeli ile Yılsonu Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, belediye personeli ile yılsonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.   Tüm idari personelin katılımı ile Uzay Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, 2014 yılında yapılan çalışmaların değerlendirilmesinin yanı sıra istek ve öneriler de dile getirildi.   2014 yılını verimli bir şekilde tamamladıklarını belirten Belediye Başkanı İrfan Dinç, belediye olarak hayallerinin büyük olduğunu ifade etti. […]
Çankırı Gündemi - 1 Ocak 2015 17:09 A A

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, belediye personeli ile yılsonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

 

Tüm idari personelin katılımı ile Uzay Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, 2014 yılında yapılan çalışmaların değerlendirilmesinin yanı sıra istek ve öneriler de dile getirildi.

 

2014 yılını verimli bir şekilde tamamladıklarını belirten Belediye Başkanı İrfan Dinç, belediye olarak hayallerinin büyük olduğunu ifade etti. İhalelerin gerçekleştirilmesi ile birlikte gündemlerine aldıkları projeleri Çankırılılarla buluşturmak istediklerini söyleyen Başkan Dinç, gayelerinin bu şehrin insanını keyif alacağı bir şehirde yaşatmak olduğunu dile getirdi. Personeline gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür eden Dinç “Ardımızda güzel eserler, övünülecek işler bıraktıysak bunun sevabından hepimiz de nasipleniyoruz. Sevabımız hepimizin ortak kazanımımızdır.“ dedi.

 

“Yakınkent OSB’ye yapılan yatırımlar sayesinde sıkıntıları, kahırları bizim çocuklarımız çekmeyecek.” diyerek sözlerine devam eden Dinç, Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz’den övgü ile bahsederek onun, Çankırı siyasi tarihinde adı hiç unutulmayacak siyasilerden birisi olacağının altını çizdi.

 

“Bu Memleketle İlgili Hayalleri Olmayanları Ne Belediye Başkanı Yapın Ne de Milletvekili!”

 

Toplantıya katılarak Belediye çalışanlarına sürpriz yapan Milletvekili Hüseyin Filiz, Yakınkent OSB’de fabrikanın tamamlanması ile birlikte en az 10 bin kişiye istihdam sağlanacağını söyledi. Çankırı’nın ilerlemesi için çalışmaktan başka çarelerinin olmadığını belirten Filiz, “Biz sanayileşme, Başkanımız İrfan Dinç ise konutlaşma alanında omuz omuza bir çalışma sergiliyoruz. Biz Çankırı’nın çocuklarına sahip çıkmak için buradayız.” dedi.

 

Kendilerinin genel değil, öncelikle yerel siyasetçi olduklarını ifade ederek Çankırılıların hiç kimseden geride kalmaması gerektiğini vurgulayan Filiz’in “Bu memleketle ilgili hayalleri olmayanları, bu memleketin evlatları için bir çivi dahi çakmayanları ne Belediye Başkanı yapın ne de Milletvekili!” sözleri büyük alkış aldı.

 

Değerlendirme toplantısı sonunda Başkan Dinç, “Yeni yıl hepinize güç, sağlık, başarı, mutluluk getirsin ve Yüce Rabbim tüm hayallerinizin hayırlı bir şekilde gerçekleşmesini nasip etsin.” diyerek tüm personelinin yeni yılını kutladı.

 

 

 

 

 

Bu haber 851 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.