Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı AK Parti Temayül Yoklamasında Kim Birinci Çıktı?

AK Parti 7 Haziran 2015 yılı seçimlerinden önce temayül yoklaması yaptı. Geçtiğimiz Pazar günü yapılan Temayül yoklamasında 18 aday adayı yarıştı. Medya Çankırı haber sitesi uzun uğraşlar sonucu kimin birinci çıktığını sizlerle paylaşıyor.. Yarışan Aday adayları arasında Çankırı Milletvekili Aday Adayı Alpay ÜNAL Birinci çıktı.. “Ticari Bilgim Tecrübem, samimiyetim ve dürüstlüğüm en büyük sermayem. Bu […]
HABERLER - 5 Mart 2015 11:32 A A

AK Parti 7 Haziran 2015 yılı seçimlerinden önce temayül yoklaması yaptı. Geçtiğimiz Pazar günü yapılan Temayül yoklamasında 18 aday adayı yarıştı. Medya Çankırı haber sitesi uzun uğraşlar sonucu kimin birinci çıktığını sizlerle paylaşıyor..

Yarışan Aday adayları arasında Çankırı Milletvekili Aday Adayı Alpay ÜNAL Birinci çıktı..

“Ticari Bilgim Tecrübem, samimiyetim ve dürüstlüğüm en büyük sermayem. Bu sermayenin üzerine Çankırı Sevdam ve Ak Parti sevdamı de koyarak yeni ve daha büyük projeleri sizlerle birlikte gerçekleştirmek için bu yola çıkıyorum diyen Alpay Ünal İlçelerde ve Çankırı’da AK parti de büyük bir yer edindi. Kısa sürede, gönüllere girdi.”dedi. Alpay Ünal sandıktan birinci çıktı.

DEV ANKET BAŞLADI! AK PARTİ ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ADAYI KİM OLSUN? (TIKLAYINIZ)

5 KİŞİNİ İSMİ ÖN PLANDA!

Alpay Ünal, Mesut Koç, Ahmet Gayret, İsmail Aydos ve Cevdet Çetinin isimlerinin AK Parti Genel merkezinde ön planda olduğu yapılan araştırmalar sonucunda Medya Çankırı haber sitesi öğrendi.

MÜLAKAT YAPILACAK

AK Parti’de temayül yoklamasının ardından ikinci maraton ise 6-15 Mart tarihleri arasında genel başkan yardımcılarının başkanlığında MKYK üyelerinden oluşan 12 ayrı alt komisyonla başlayacak. Komisyonlar aday adayları ile yüz yüze mülakat yapacak. Temayül yoklamasına gerek görülmeyen aday adayları mülakata girmeyecek. Eski ve mevcut milletvekilleri de yine temayül ve mülakata dahil olmayacak.

ANKETLER BELİRLEYİCİ OLACAK

AK Parti’de bu çalışmalar devam ederken bir yandan da kamuoyu çalışmaları sürecek. Temayül ve mülakat sonuçları kurulan ara ve üst komisyonlara havale edilecek. Alt ve ana komisyonların değerlendirme sonuçları ise Başbakan Davutoğlu başkanlığında oluşacak üst kurula sunulacak.

ÇANKIRI AK PARTİ’DE SEÇİM STRESTİ

Bu haber 3919 kez okundu.
HABERLER - 11:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.