Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı Gençlik Merkezi Müdürlüğüne Tuncay Haskılıç Atandı

Haskılıç “Ekip olarak omuz omuza, paydaşlarımızla bu işi en iyi şekilde yapmanın çabası ve gayreti içinde olacağız. İşimizi ibadet aşkıyla yapacağız.” dedi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Çankırı Gençlik Merkezi Müdürlüğünü vekâleten yürütürken, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü olarak atanan Sadık Ak’ın yerine Çankırı İsmail Özdemir Huzurevi Müdür vekili Tuncay Haskılıç atandı. […]
Genel - 25 Şubat 2015 17:02 A A

Haskılıç “Ekip olarak omuz omuza, paydaşlarımızla bu işi en iyi şekilde yapmanın çabası ve gayreti içinde olacağız. İşimizi ibadet aşkıyla yapacağız.” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Çankırı Gençlik Merkezi Müdürlüğünü vekâleten yürütürken, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü olarak atanan Sadık Ak’ın yerine Çankırı İsmail Özdemir Huzurevi Müdür vekili Tuncay Haskılıç atandı.

17.02.2015 tarihinde görevine başlayan Tuncay Haskılıç, göreve başlar başlamaz Gençlik Liderleri ve çalışanlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Gençlik Merkezi’nin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında Gençlik Liderlerinden brifing alarak işe soyundu.

Gençlik Merkezi Müdürü Tuncay Haskılıç yaptığı açıklamada “Çankırı Gençlik Merkezi’nin başarılı çalışmalarına şahit oluyorduk. İnşallahbirlikteliğimizde Gençlik Merkezi’mizin kalitesini daha da artıracağız.

Ekip olarak omuz omuza, paydaşlarımızla bu işi en iyi şekilde yapmanın çabası ve gayreti içinde olacağız. İşimizi ibadet aşkıyla yapacağız. Asımın Nesli olarak nitelendirdiğimiz geçmişini unutmayan, örf ve adetlerine bağlı, vatanını ve milletini seven bir gençlik yetiştirmenin çabası içinde olacağız. Bugüne kadar Çankırı’da geleceğimizin teminatı olan gençliğe bir şeyler katmak için özveri ile çalışan herkese teşekkür ediyorum. Bugün itibariyle görevi devraldık, bayrak yarışına kaldığı yerden devam edeceğiz.” diye konuştu.

Bu haber 1927 kez okundu.
Genel - 17:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.